Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódáskor visszaeshet a...

Beágyazódáskor visszaeshet a hőmérséklet?

Figyelt kérdés
2008. nov. 8. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én ilyenről nemhalottam. nálam inkább azután emelkedett meg. ha leeseik a hőd az inkább menzit jelent
2008. nov. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azon a napon, amikor a petesejt eléri valószínűleg a méhüreget, sokan tapasztalják ezt ( én is közéjük tartozom! ), bár közvetlen összefüggést eddig nem sikerült kimutatni.


Ugyanis hőesést ösztrogénhullám is okozhat, viszont ha azt tapasztalod a hőesést követő napokban, hogy egy-két tizeddel még a pé utánihoz képest is emelkedik a hőd, kicsit kezdhetsz örülni....

2008. nov. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Előbbi vagyok, találtam neked egy ilyet, itt az oldal vége felé ezt konkrétan leírják.


[link]

2008. nov. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, nagyon rendi vagy.
2008. nov. 8. 15:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan ilyet tapasztaltam, de még nem tudom hogy baba lesz-e!
2008. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, elolvastam a feltett linket! Én is 1 héttel pé után észleltem és nyálka is stimmel, meg van menzis érzés és hasszurka! Szóval ha ez így van és nem befolyásolja azt hogy van baba akkor reménykedem én is!

Olyan volt nálam mintha 2szer lenne pé-m.

Te mit tapasztaltál?

2008. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!