Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a Medi-Lab egy átok!?

Ez a Medi-Lab egy átok!?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve. Holnap kellene NEM megjönnie, tegnap csináltam 2 tesztet!! Egy Medi-Labot ami + lett, aztán rögtön ugyanabból a vizeletből egy Clearbluet és az - lett. Majd Ma reggel egy Gabrielt, és az -. Hát ez a Medi-Lab tényleg egy nagyon rossz teszt, és még az emberben reményt kelt!! Hallottam hogy nagyon sok nőnél álpozitívat mutatott!!!

Szerintetek sincs baba ha a Clearblue meg a Gabriel is - ???


2010. jún. 30. 11:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Csináltam 2 gabrielt, mind a kettő -. :((
2010. júl. 1. 20:29
 12/17 anonim válasza:
53%

A Medi-lab az én személyes tapasztalatom szerint semmi esetre sem "átok" :-) Bármennyi tesztet csináltál, szerintem AZ a teszt AZ átok, ami nem azt mutatja, amit Te vársz, vártál adott a pillanatban. Én megelégedéssel használtam, amikor szükséges volt, és megbíztam benne. És eddig nekem nem okozott csalódást.

ui.: nemrég olvastam a Medi-lab honlapján, hogy mi mindentől függhet a téves kiértékelés. Ajánlom figyelmedbe. Hasznos lehet legközelebb.

2010. okt. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Tudod az nem hiszem hogy normális hogy egy teszt állandóan pozitívat mutat, még akkor is ha nem vagy terhes! És nekünk babát váró nőknek - azt nem tudom hogy te az vagy -e?- reményt ad, ami persze téves!!!

Érdekes a többi teszt nagyon ritkán ad állpozitívat, sőt velem ez még nem fordult elő, csak a Medi-Labbal! Ja és elhiheted hogy nem az első tesztemet használtam, szóval tudom hogy kell használni egy tesztet. Örülök hogy neked bejött!!! Használd továbbra is egészséggel!!! Sajnos nekem nem jött be!!

2010. okt. 19. 10:53
 14/17 A kérdező kommentje:
Ja amúgy biztos mindig hasznos tanácsokat adsz, mivel 0%-os vagy!! :)))
2010. okt. 19. 10:54
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem akarok belekotyogni, de ...nekem a medi-lab bevált...barátnőmtől kaptam, mert neki csak ez a fajta teszt mutatta ki(most 6 hónapos a kisfia), én is megcsináltam, nagyon halvány lett, de ott van a második csík..A clearblue negatív lett..Most vagyok 8+3 hetes...szóval én szeretem a medi-labot..:)Sajnálom, hogy neked nem vált be:(
2010. nov. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
A Medi-lab teszt szerintem OK! Ezt tapasztaltam többször is. Előre is bocsi, ha 0%-os leszek a megjelenést követően a válaszommal: friss regisztráltként osztom meg a véleményem Veletek.
2011. márc. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
kedves kérdező. azóta sikerült a baba? Én vagyok az a válaszoló, aki aznap pozitívat tesztelt vele + még egy másik teszttel.
2011. márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!