Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan, hogy az összes...

Létezik olyan, hogy az összes tesztem negatív idáig, és mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Lassan már egy hónapja késik a mensim, tehát lassacskán már a következőnek kellene jönnie, viszont gyakorlatilag az összes terhességi tünetet produkálom, és a teszt mégis negatív. Mert ma reggel csináltam Clearblue-val, negatív lett. Illetve elötte a többi 2 teszt is. Vagy ha nem vagyok terhes, akkor meg mitől van ez a rengeteg terhességi tünet?
2008. nov. 8. 04:43
 1/2 anonim ***** válasza:
meg egy honap keses ez rengeteg en a helyedbe elmennek a dokihoz ha az oszes teszted negativ akkor valoszinu, hogy nem vagy terhes hanem valami mas miatt kesik, keresd fel a dokit
2008. nov. 8. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos el kell keserítselek!Tudom,hogy nem ezt a választ vártad,de szerintem biztos,hogy nem vagy terhes.Nekem szeptemberben ugyanez volt.4és fél hetet késett(vagy kimaradt,ahogy tetszik),és ennek ellenére nekem is negatív lett az összes tesztem.Pedig nekem is voltak tünetek dögivel..Elmentem dokihoz,csináltak vérvizsgálatot,és nincs semmi bajom.Hidd el,hogy csak a szervezeted "szórakozik" veled.Gondolom már egy ideje rajta vagytok a babaprojekten.Mi január óta próbálkozunk.Előtte mindig pontos volt a menszim,most augusztus óta teljesen felborult.Tudom,nekem mindig azt mondják,hogy ne görcsöljek,meg ilyenek...Gondolom te is hallottad ezt már,ugye?:)DE könnyű mondani..Attól függetlenül én megfogadtam valamit,és azóta tényleg nyugodtabb vagyok:Több tesztet nem csinálok! Próbáld meg,hátha neked is bejön.Ja,és ne figyeld a tüneteket!

Sok sikert!

2008. nov. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!