Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az utolsó mensim okt.17-én...

Az utolsó mensim okt.17-én volt,25-én együtt voltunk a párommal, és kb.31-től emelkedett a hőm átlag 37,4 már egy hete! Lehet baba?

Figyelt kérdés
Egyébként alhasi görcseim vannak, kicsit felfázásra, ill. menstruációs görcsre hasonlít, de az orvos szerint nincs semmi gond.
2008. nov. 7. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár az általad írt dátumok nemigen támasztják alá, nem zárható ki a terhesség (periódus hosszától is függ, rendszeresen, pontosan 28 napra jön meg? Fogamzóképes napok általában a periódus félidejében vannak). Mivel még nincs itt a következő menstruációd ideje, két lehetőséged van: 1. megvárod míg megjön, vagy már most veszel egy terhességi tesztet. Figyelembe kell venni, hogy a jobb tesztek sem mindig mutatják ki a pozitív eredményt ennyire korán! Szerintem mindenképpen várj még egy kicsit. Ha a görcs nem múlik újra orvoshoz kell fordulni!
2008. nov. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A ciklusom átlag 26 napos. Szerintem még várok, és reménykedem, köszönöm a választ :)
2008. nov. 7. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!