Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tizedik napon vagyok. Tegnap...

Tizedik napon vagyok. Tegnap ota van nyulos folyasom. Ma mar faj is a hasam. Most akkor ez Peteeres lenne?

Figyelt kérdés
A hom36.6a mensi elso napja otta.A ciklusaim min26-max.28naposak szoktak lenni!Most ha a hom nem ment lejbb akkor ez nem peteereS?Ez az elso honap ,hogy figyelem a hot es a huvelyvaladekot!nagyon vŕrom a segitsčgeteket koszi
2008. nov. 7. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem ez még nem a peteérés, de a folyás alapján már közeleg. Figyeld tovább a höd, még esnie kell elvileg egy keveset! Fontos, hogy reggel mindig ugyanabban az idöben mérd. Egy krémszerü, esetleg tojásfehérje szerü folyásnak kell lennie, a mennyiség esetleg még több is lehet, mint most. A hasfájás (a petefészek környékén) is a közelgö peteérés jele. Nálam pl. 5 napig tart (mindenkinél más) s utána van peteérés.

Ha tuti biztosra akarsz menni, vegyél LH-tesztet, s ezzel tesztelhetsz (délután vagy esti órákban), ha pozitiv akkor közeleg az OVU és érdemes akcióba lépni.

2008. nov. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem.és ha mostantol minden nap egyutt leszunk:)?Vagy az nem tesz jot a spermiumoknak?
2008. nov. 7. 15:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja ,igen gondoltam màr a tesztre ès probàltamis elmagyaràzni a gyogyszertàrban,hogy mit szeretnèk(kulfoldon èlek nem tudom itt hogy hivjàk)vègul megèrtett a kedves gyogyszertàros ès azt mondta rendelni kell ès egy igen huzos osszeget mondott!!!!!!!!!!
2008. nov. 7. 15:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden második nap kell eggyütt lenni , mert a spermiumoknak idő kell , hogy jó minőségűek legyenek.

Nálunk közel 3000 forintba keül az 5 darabos ovu teszt.

Egyébként én is most járok a 9. napnál és van nyúlós folyásom és elvileg 12-én lesz peteérésem , 27 naposak a ciklusaim.

2008. nov. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az elsö válaszoló vagyok. Nem tudom, hol élsz (én Németországban), de a neten is lehet rendelni. Ovulatio(n)- ezt gépeld be!

Remélem segítettem!

2008. nov. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!