Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap megjött időre, igaz...

Tegnap megjött időre, igaz nagyon kevés, de nem barnázás, hanem vér. Lehet ez annak a mellékhatása, hogy a gyógyszert nem szedem már?

Figyelt kérdés
Most hagytam abba a gyógyszer szedését, de pontosan időre megjött nem késett csak az előzőekhez képest pár órát, de éreztem, hogy meg fog jönni.VAlóban nem ennyi szokott lenni, mert most egész éjjel is csak egy-két csepp volt, de minden forgatókönyv szerint úgy van mint eddig. Akkor ez valószínűleg csak annak a tünete, hogy nem szedem a gyógyszert. Köszi a válaszokat!!!
2008. nov. 7. 09:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Gondolom terhes nem vagyok, ha már megjött.Csak arra lennék kíváncsi más is volt e így, hogy gyógyszer után csak ilyen kevés volt neki!!!! Mégegyszer köszi!!!
2008. nov. 7. 10:30
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem annak idején, amikor abbahagytam a gyógyszert, sokkal több volt, mint előtte, a hasam is sokkal jobban fájt és nem is volt pontos. Kellett egy jó pár hónap, hogy beálljon az új helyzetre a szervezetem.
2008. nov. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!