Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 4-6 napig észlelek tojásfeh...

Ha 4-6 napig észlelek tojásfehérje nyákot, mikor van peteérésem? A többi lent.

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja munkanélküli lettem, ezért felhagytam a hőmérőzéssel, mivel rendszertelenül kelek. Van úgy, hogy baromira megérzem a peteérést, mert olyan fájdalmaim vannak, hogy fájdalomcsillapítót kell bevennem. De ha nincs fájdalmam, akkor szerintetek a 4-6 nap között mikor lehet peteérésem?
2010. jún. 28. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:

off: de ha munkanélkülivé váltál, akkor veszélybe került az, hogy kaphass gyed-et. én előbb keresnék új helyet, addig szüneteltetném a próbálkozást. vigyázz ezzel, nehogy az legyen, hogy nem leszel jogosult rá!


a válaszra válaszolva: amikor elmúlik a folyás, akkor van valamikor. az első, vagy második tojásf mentes napon van a tüszőrepedés

2010. jún. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
na ma totál zizi vagyok. bocs a hülye fogalmazásért :)
2010. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves Előző! Sajnos annyira nem félek, hogy teherbe esek, mert endometriózissal is kezeltek már. :-( Csak kíváncsiságból kérdeztem. Köszönöm a választ.
2010. jún. 28. 11:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező szerintem is a tojásfehérje után 1-2 napra van.Engem is műtöttek tavaly októberbe endometriozissal.Danoval 200mg-os gyógyszert szedtem napi 2x1-et fél évig.Most május végén hagytam abba.Sajnos nincs peteérésem,nem tudom mire számíthatok.Azért neked remélem sikerül.Üdv:Marcsi
2010. jún. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!