Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés vagy esetleg beágyazó...

Peteérés vagy esetleg beágyazódás? Tejesen összezavarodtam

Figyelt kérdés
30.-án kezdődött a fehér testápolószerű folyásom, ezeken a napokon 2x együtt voltunk.2 napja alig van folyásom, viszont ma elkezdett fájdogálni a derekam, és amikor ma eggyütt voltam a párommal egy nagyon pici vér jött belőlem. Most akkor mi van? Ma volt a peteérésem, mert beágyazódás az nem lehet. Vagy mégis? Már semmit nem értek:(
2008. nov. 6. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Honnan tudod hogy ma volt peteérésed?

A 30-án kezdődött folyással kapcsolatban a hőmérsékleti görbéd hogy alakult? Látható a peteérés a görbén?

2008. nov. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mi volt ma. Kérdeztem hogy ma lehetett? csak elmaradt a kérdőjel:) Amúgy nem hőmérőzök, 26 naposak a ciklusaim és mindig 11-13. napon kezdődik a nyúlós fehér folyás. Innen tudom
2008. nov. 6. 19:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha a folyásod, átlátszó, nyúlós, akkor azt jelenti, hogy a peteérésed közelében vagy. Mivel azóta egy hét eltelt, lehet beágyazódás, vagy akár egy hajszálér sérülés is.

2008. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!