Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? 26. án volt egy...

Mi lehet ez? 26. án volt egy hete, h késik. Teszteltem, de negatív lett. , de azóta sem jött meg és néha nagyon nagyon fáj, de nem is menzi szerű. Mi a csuda ez?

Figyelt kérdés
Első terhességemnél azonnal kimutatta a teszt, igaz akkor már 8 hetes voltam (semmi terhes tünetem sem volt:)....hugom 6 hetes terhes volt már és 5 teszt és az sztks pisi is negatívat mutatott neki, csak az uh mutatta ki...ezért lehet h babás vagyok?? Mikor teszteljek megint? Ha terhes lennék, akkor 3-5 hetes körül járnék...köszi a válaszokat! :)
2010. jún. 27. 17:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyit elfelejtettem,h 11 hónapja szültem császárral, lehet h amiatt vannak ezek a fájdalmak?
2010. jún. 27. 17:18
 2/4 anonim ***** válasza:

Én még arra is gondolok, hogy ciszta miatt fáj annyira.

Szerintem minél hamarabb menj orvoshoz!!!

2010. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kellene menni, mert a tesztnek már ki kellett volna mutatnia. Írod hogy a hugodnál sem mutatta, de ez azért elég ritka, szóval inkább menj dokihoz mert interneten senki nem fog tudni diagnózist felállítani....maximum tippelgetni de azzal nem sokat érsz.
2010. jún. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, megpróbálom megoldani,h eljussak az orvoshoz...addig is reménykedem h baba:))))
2010. jún. 28. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!