Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 9. cn. és most...

Ma vagyok a 9. cn. és most van olyan nyulos folyásom ami ugye peteéréskor szokott lenni. Lehet ilyen korán peteérés? 28naposak a ciklusaim

Figyelt kérdés

A homet mérem rendszeresen ébredéskor.36.6 a mensi ota mindig 7 korul mértem.De ma felkeltem korábban 4kor.hajnalban.akkor megmértem és 36.4 volt.számit ez vagy csak akkor ha 7orakkor lett volna 36.4.?Akkor most hancuruzzunk a babáért?Tudom.......azért szeretkezunk mert szeretjuk egymást ,de ez az elso honap,hogy mérem a homt mert eddig nem néztem semmit,de most már majdnem 1éve probálkozunk ugy dontottom kiprobálom a homérozést és figyelem a nyákot.

Szoval lčgyszives ha tudtok segitsetek!Koszonom


2008. nov. 6. 17:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Lègyszi valaki..Segitsetek!Lehet ilyen koràn a pteèrès?
2008. nov. 6. 17:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha megjelenik a nyúlos váladék az már a termékeny időszakot jelenti. De ez a váladék mindig megelőzi a peteérést és több napig is lehet ilyen váladékod. Két naponta legyetek együtt. A hőmérőzésből csak utolag derül ki, hogy mikor volt az utolsó alacsony hőmérsékletű napod /ekkor van a peteérés/. Én most vagyok a 10. napon a hőm reggel 36,3 volt de nekem 36.1 a legkisebb hőm. Több hónapon keresztül mértem és jegyeztem fel az adatokat.
2008. nov. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs kizárva , hogy a következő napokban lesz a peteérésed , a nyúlós váladék néhány nappal előtte jelentkezik. Legyetek eggyütt minden 2.napon és esetleg vehetsz ovulácios tesztet is , azzal pontosan meg tudod határozni , higy mikor van a peteérésed . A DM - és a Rossmannban is lehet venni, könnyű használni.

Sokat számit , hogy mikor méred a hődet , ugy olvastam , hogy oránként 1 tizedet megy fentebb a hajnali órákban.

2008. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a vàlaszokat!Sokat segitettetek!Tehàt akkor màtol minden nap probàlkozunk!:)
2008. nov. 6. 17:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja mègvalami!A nèhàny nappal elotte mit jelent?3-4nappal elotte?Vagy tobb is lehet?
2008. nov. 6. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!