Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 19-én volt a pé-m, akkor a...

Ha 19-én volt a pé-m, akkor a tesztnek már ki kellene mutatnia a babát?

Figyelt kérdés
3-án csináltam egyet, akkor még neg.lett. Korai volt, vagy hihetek már neki? Hőm 37-37,1, barnás folyásom van 4 napja. Mensisen görcsöl a hasam, lehet akkor hogy meg fog jönni?Érdemes még egyet tesztelni, vagy felesleges pénzkidobás lenne? Ja és még annyi, hogy a fura, hogy a melleim úgy égnek, ilyet még nem éreztem soha.
2008. nov. 6. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! a peteérés dátumát tekintve 15 napon teszteltél,szerintem korai volt! mivel már pár napja késik ezért szerintem holnap reggel tesztelj mert nem kizárt hogy baba van :)

Ird meg minenképp!! :)

A.

2008. nov. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

5-6 hetes lehetsz szerintem ha 2 hete késik,mert az utolsó mensi első napjától számítják a terhességet,hááát a medi-lab nálam 3x csalt! Ajánlanám hogy gabriel vagy claer blue vagy Qpido val tesztelj mert ezek megbízhatóbbak és érzékenyebbek!

És fontos hogy NE IDEGESKEDJ!!! :)

A.

2008. nov. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem is!
2008. nov. 6. 09:30
 4/8 anonim ***** válasza:
basszus...ezt nem is neked irtam akkor hogy került ide???? A.
2008. nov. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak is köszi, gabriellel teszteltem. A pé-m a ciklus 9. napján volt, biztos, (nyúlós folyás, ovuteszt, ovufájdalom) , tehát még nem lennék 5 hetes. Kb. inkább olyan 3! Vagyis ha a mensitől számoljuk, nem a pé-től, akkor 4.
2008. nov. 6. 09:33
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez jó, de ide is passzol, mert én meg válaszoltam is!
2008. nov. 6. 09:33
 7/8 A kérdező kommentje:
:))))
2008. nov. 6. 09:34
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Ha 19-én volt a pé-d és ma tesztelsz egyet, annak már pozitívnak kéne lenni nagy valószínűséggel.


Látogass el erre a linkre


[link]

2008. nov. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!