Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellett volna megjönnie...

Tegnap kellett volna megjönnie, de nem jött. Délután csináltam egy tesztet, ami negatív lett. Már nem reménykedhetek?

Figyelt kérdés
Júliusban volt egy vetélésem. Előtte mindig 30 napra jött meg a mensim. A műtét óta 28 napra állt be. Egy napot se késett soha. A peteérésem is akkor volt, amikorra számoltam, azaz 21én. Tegnap sokat kellett pisilnem, a mellbimbóm is meg volt duzzadva. Ma viszont már nem voltam sokat a wcn. A hőm viszont folyamatosan 37,1! A folyásom fehér krémes! Az ovumikroszkópom 4 napja újból páfrányos! Van még esélyem? Bocs, hogy ilyen hosszú lett!
2008. nov. 5. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Reggeli vizeletből tesztelj. A magas hő jó jel. Ha pár nap múlva sem jön meg, csinálj egy tesztet reggel az első vizeletből.
2008. nov. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Így van, reggeli első vizeletből csinálj tesztet. Drukkolunk!
2008. nov. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
SZia! Várj még 2-3 napot és újra teszt!!Ok? VAn h később mutatja ki! Drukkolok:)!
2008. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!