Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat, hogy egy hét...

Előfordulhat, hogy egy hét késés és negatív teszt után mégis baba lesz a dologban? A neg. Tesztet akkor csináltam mikor meg kellett volna jönnie. A hőm 37,1.

Figyelt kérdés
És még annyi, hogy pé-m meg előbb volt, ezért mertem már aznap tesztelni, de mivel neg lett a teszt, eléggé elkeseredtem. Volt már , hogy valakinek a teszt csak jóval a mensi kimaradás után mutatott pozitívat?
2008. nov. 5. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Azóta nem teszteltél? Szerintem menj a gyógyszertárba/dm-be és vegyél egy tesztet. Lehet még baba a hőd nagyon bíztató!!! Írj!!!
2008. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkorát csalódtam abban a neg. tesztben, hogy most már nem merek! Köszi a választ! Ha reggel is meglesz még a magas hőm, akkor tesztelek!
2008. nov. 5. 13:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen Nekem csak két hétre mutatta ki.Az első teszt amikor kimaradt negatív lett,le is mondtam a báról.Aztán csak nem jött meg így csináltam még egyet,az már pozitív lett.A lányom az Uh szerint mindíg 2 héttel kisebbnek látszott,mert tényleg kissebb volt a terhesség mint ahogy az utolsó mensi dátumától számolva lennie kellett volna.Egyébbként nekem mindíg rendszeres mensim volt.
2008. nov. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!