Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Clostylbegyt és Duphaston...

A Clostylbegyt és Duphaston páros kinek, hogy hatott és mennyi idő után?

Figyelt kérdés

Closty-t a ciklus 5.-10. napjáig szedtem és holnap a 15. napon kezdem a duphastont. A hőm a ciklus első napjától: 36,8; 36,8; 36,7; 36,6; 36,5; 36,5; 36,7; 36,7; 36,7; 37,1; 37,2; 36,8; 36,8; 37,0

Ez jó? Volt pé-m?

A válaszokat előre is köszönöm!


2008. nov. 5. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
szia! én closti és provera párost tudnám mondani, de ugyanaz a hatása. nekem 36.5 volt a hőm az első 20 napon. 21. nap lement 36.2-re és tána most a 39 napnál tarok és még mindig 37.2 azóta nem változott. remélem a tesztem se csal, mert ha minden igaz sikerült, legalábbis 3 pozitív tesztem van. de még nem élem magam bele, nehogy csalódjak. neked a hőd, avége felé elég jól alakul.36. 5 körül lehetett, bár nem tudom hányadik nap volt az, mert utána magasabb a hőd. sok sikert!
2008. nov. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, én szedtem mindkettőt, bár kicsit máshogy mint Te. Duphastont 3 hónapig, hogy rendbeszedje a ciklusomat. A 4. hónap után úgy tűnik rendbe is jött, beállította 27 napra. Utána jött a Closty, a ciklus 2. napjától az 5.-ig. Lettek is tőle szép tüszőim és a peteérés is megtörtént, viszont nekem a closty-t orvos felügyelte, 3-szor kellett UH-ra mennem, hogy nyomon kövesse a változást. Ez a legbiztosabb. Neked nem mondta az orvosod az UH-t? Ezt én furcsállnám...

A hőd biztató, de használhatnál ovulációs tesztet is mellé.

2008. nov. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Először is köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok. Nekem ez az első hónapom ezekkel a gyógyszikkal, mert viszonylag renszeres volt a ciklusom csak, már 1 éve nem sikerült a baba és erre ajánlotta ezt a lehetőséget az orvosom. Azt mondta, hogy elméletileg az első hónapban sikerülnie kell így csak a második hónaptól kellene mennem UH-s megfigyelésre ha nem jönne össze. Azt mondta valószínűleg a beágyazódás környékén lehet a bibi, ezért most nagyon reménykedem, hogy segítenek a gyógyszerek. Már a 14. napomon vagyok és nekem nem egyértelmű, hogy volt e pé-m. Szerintetek?

Örülök, hogy eredményes volt a gyógyszer nektek :)

2008. nov. 5. 14:39
 4/4 A kérdező kommentje:
rendszeres :) kimaradt a d
2008. nov. 5. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!