Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális a menszesz szerű...

Normális a menszesz szerű fájdalom?

Figyelt kérdés
ma teszteltem harmadjára pozitívat. bár még nem merek előre örülni, csak ha orvos is alátámasztja, mert félek csak a pco játszik velem. normális, hogy ha tényleg baba van a pocakomban, akkor menszesz szerű fájdalmaim vannak?az alhasam fáj. 5, 5 hét körül lennék, ha tényleg babó.köszi a választ4
2008. nov. 5. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdj el örülni,mert a tesztek nem hazudnak.És a fájdalom normális,azt érzed ahogy puhul a méhed,és nyúlnak a szallagok!
2008. nov. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha szép vastag a 2. csík akkor bizti baba van. Én is pcos vagyok és nekem eddig csak a Clearblue volt halványan pozitív és nem volt baba. Gratulálok!!!

Szedsz valamit a pcora vagy magától összejött?

2008. nov. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem jött meg magától szedtem a proverát, mert mindig késett aztán negatív teszt, csalódás újra menszimegindító. és most szedtem be az első closti kúrát. a 2. és 3.- tesztem erős.
2008. nov. 5. 13:40
 4/7 A kérdező kommentje:
ja és a baba se jött össze magától. diétáztam, bár 176 cm hez most vagyok 64 kg. tornásztam, bioptron lámpáztam, amibe nem hiszek, de kipróbáltam, és szedtem a clostit. együttlét után pedig szigorú popó emeléssel feküdtem, meg hőmérőztem.
2008. nov. 5. 13:42
 5/7 A kérdező kommentje:
bocsi a 2. és 3. elé egy jel került az csak elgépelés.
2008. nov. 5. 13:51
 6/7 anonim ***** válasza:
had kérdezzem meg, hogy a bioptront mire használtad? Nekem is van, mi is babára várunk, de eddig azt gondoltam a bioptron elsősorban a sebek gyorsabb gyógyulását szolgálja.
2008. nov. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a pcom-ra használtam, reméltem hátha megakadályozza a további ciszta kialakulását, vagy kifakasztja. nem tudom a hatását, de ha a teszt nem téved, talán most legalább a baba összejött. remélem tényleg nem csal a 3 pozitív teszt.de még nem akarom elszólni magam. egyébként mindenre jó a lámpa. én nem hittem és még most se nagyon, egy dolog amit szépen rendbe hozott minden kezelés nélkül az a cicám szeme volt ami váladékozott.próbáldd ki akkor a lámpát, ártani nem ártasz vele. 10 percet lámpáztam naponta.
2008. nov. 6. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!