Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Befolyásolja a teherbeesés...

Befolyásolja a teherbeesés valószínűségét a péniszméret, vagy az, hogy milyen mély a behatolás az ejakuláció pillanatában?

Figyelt kérdés
2018. okt. 26. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem

45 km/ h -nál mindegy hogy 10 cm -rel közelebb van e

2018. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a 45km/h-t az ondó kilövellésére írod ? és mi van abban az esetben, ha nem olyan nagy a kilövellés intenzitása, inkább csak "kicsorog" ?
2018. okt. 26. 18:48
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Tök mind1. A spermák nem egy helyben vannak :D Felkúsznak a méhedbe, petevezetékedbe és ott várakoznak a petesejtre. Lényegtelen mennyire van benned mikor elmegy.

Ha befolyásolná a méret, nem lenne ennyi ember a Földön :D

2018. okt. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Olyan nincs egy magömléas során, hogy "kicsorog"


Annyi amennyinek kell meg feljut, ha nem elég a "cucc" akkor inszemináció vagy lombik..

2018. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja.
2018. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem ugyanaz vagyok, de miután kiírtam a kérdést, visszaolvastam a korábbit, és igen, igaz, hogy ott már ezek le lettek írva. Elnézést, ha valakit ezzel felbosszantottam.
2018. okt. 26. 22:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os,gondolom èn lennèk az a kèrdező,ès egyèbkènt nem èrtem ha nem tudsz normàlis vàlaszokat adni az emberek kèrdèseire minek irogatsz minden kèrdèshez ès beszolsz embereknek? Itt èled ki magad,hogy valakibe bele kössèl? Vagy ìgy szòrakoztatod magad? Tőlem okè de ha nem tudsz normàlisan vàlaszt adni kèrdèseinkre inkàbb ne is ìrj semmit csak szòrakozz magadban ès nyomd el ezt a kènyszered a folytonos kötekedèsre. Tudtommal azèrt van ez az oldal hogy bàrmit...mondom BÀRMIT lehet kèrdezni. Ha nem tetszik a kèrdès tovàbb kell görgetni.....nem àllatok vagyunk vagy vàgyunk a babàra ès màr az ember egy idő utàn mindent gondol hogy mi a baj,az elejèn èn sem gomdoltam a pòzokra,de ma màr az idegbajtòl hogy nem sikerül màr az is megfordult a fejemben hogy rossz pòzban csinàljuk....ès pèldàul ebben a hònapban csak egy az esèlyünk volt a jò időpontban mert èn màr elutaztam,ès akkor nem tudtuk màshogy kivitelezni ezèrt csak abban van a remènyünk,abban az egy furcsa alkalomban.
2018. okt. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell gratulàlni,legfeljebb magadnak hogy ilyen bunkò vagy. Ès nem szegèny gyerek.igen is normàlis csalàd vagyunk,nem kène vàdaskodnod egy feltett kèrdès utàn
2018. okt. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!