Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Endometriózisra fogamzásgátló?

Endometriózisra fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Most olvastam a neten. Tényleg lehetséges ez? Kiderült , hogy nekem is van ilyenem. És azt mondta az orvosom, hogy csak lombikkal lehet babánk. Mind a két petefészkem össze van nőve a beleimmel és az egyik nem átjárható. Szerintetek így lehetmég valaha babám? Holnap megyünk a kaáliba. Ott tudnak rajtunk segíteni szerintetek?
2010. jún. 24. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha folyamatosan szeded és nem hagy hét napos szünetet, igen. A lényeg, hogy ne legyen menzesz, akkor elsorvadhatnak az endometriózisos csomók. Viszont szerintem legjobb a műtét, utána a gyógyszeres (injekciós) kezelés.

Nekem mindkét petevezetékem átjárhatatlan volt az endotól. Megműtöttek, az egyik petevezetéket megnyitották, majd fél évig bogyókat szedtem, amitől nem menstruáltam. Miután abbahagytam csak kétszer jött meg és teherbeestem. Most vagyok 32 hetes. Szóval kitartás!!!!! Egészen biztos, hogy lehet még babád!

2010. jún. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod! Ez sokat segit, mármint a te példád! Jó egészséget és kitartást a továbbiakban , utána pedig jó babázást!
2010. jún. 28. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!