Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet velem? Nem tudok...

Mi lehet velem? Nem tudok eligazodni! Összejöhet a baba? Ebben a ciklusban kezdtünk neki a próbálkozásnak.

Figyelt kérdés
A hőm kétszer esett le, egyszer a 13.nap (11.nap és aznap is voltunk együtt) és a 21.nap is leesett ( a 19-20.nap is voltunk együtt de a párom nem élvezett belém mert eléggé elfáradtunk (de előváladék is tartalmaz spermát)). A 13 nap körül egész héten szurkált a hasam, de most megjön érzésem van, és olyan mintha megjönne, megyek a wc-re de semmi. Pedig legkorábban a jövöhét végefelé nem várnám. Már egy picit a derekam is fáj. A ciklusom nem szabályos, így nem tudom mikor van pontosan pé-m. Segítsetek, hogy mi lehet velem! Előre is köszönöm!
2008. nov. 5. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,

Hogy mi lehet veled, arról nem merek nyilatkozni. Szabálytalan a ciklusod. Javaslom, hogy a ciklus.hu-t visszamenőleg tölsd fel, és az alapján nézd meg, hogy kb mikor voltatok együtt, és hátha siker.

Nekem bejött.

Nagyon mázlista vagy, ha egyből összejött a pici, nekem 4ciklus ment rá, de megérte:)

A tünetek sajna most bármit mutatnak. Kitartást.

2008. nov. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Hát reménykedem!

2008. nov. 5. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!