Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhess vagyok-e? Mit csinálja...

Terhess vagyok-e? Mit csináljak? Mennjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Mindig 28.-án jön meg, de most okt.28.-án nem jött meg és azóta eltelt 8 nap tehát 8napja késik! Már 3 különböző tesztet csináltam és mind negatív. Baj van? Vagy csak annyira friss hogy még nem mutatja ki a teszt?

Amúgy szeretnénk már a babát. De okt. 26.-án együtt voltunk és a párom állítja hogy akkor lehetett.(menzi előtt 2nappal van peteérés? de hallottam olyat is hogy ha nagyon jó a szex akkor lehet.) Orvoshoz még nem merek menni mert nehogy nagyon (megtúrkáljon)!


2008. nov. 5. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehet babás vagy,én ugyan igy jártam!! 8 hetes vagyok!! sok sikert! gratula.
2008. nov. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Szia!

Nem akarok ünneprontó lenni, de az elmaradt mensi után 8 nappal már legalább egy pici halvány csíkocskának lenni kellene.

Szerintem az a a legbiztosabb, (ha addig nem jön meg) kb. 1 hét múlva elmész dokihoz, és ha kéred, hogy ne vizsgáljon meg, csak csináljon egy hüvelyi UH-ot, akkor biztosan tiszteletben tartja a kérésed. Én sem szerettem volna ha olyan korán megvizsgál kézzel, de hála istennek fel sem merült benne.

A mensi előtt 2 nappal nem valószínű a teherbeesés, mert ideális esetben peteérés a menstruáció első napjától számolva a 14. nap környékén van! Persze ahogy te is írtad, előfordul, hogy egy-egy pete "máskor " érik meg, vagy erős orgazmuskor kiszabadul és megtermékenyítődik. De sajnos (vagy nem sajnos) nem ez a jellemző!

Azért én drukkolok, hogy baba legyen a dologban, tudom milyen rossz érzés vágyakozni utána.

Sok sikert!

2008. nov. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

nem tudom hogy ez megnyugtatt, de én a menzesz kimaradása után 2,5 héttel teszteltem +. Előtte 3 - és egy nődokis vizsgálat mondta azt hogy nem vagyok terhes.

Holnap megyek dokihoz újból( ekkor már 3 hetes lesz a késés).

2008. nov. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a 3.választ adótól szeretnék kérdezni. Nekem se jött meg,már 2és fél hete késik, voltam nőgyógyásznál de nem látott hüvelyi uh-án babát. Viszont a hasam alja fájdogál, és a melleim is megduzzadtak. Állandóan mindjárt megjön érzésem van. Neked milyen tüneteid voltak?
2008. nov. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is hasonlóak voltak. Plusz még magasabb volt a testhőmérsékletem és a pulzusom is. Tavaly már egyszer voltam így. Akkor tényleg nem volt terhesség, csak gondolt egyet és nem jött meg, de hogy miért arra nem tudtak magyarázatot adni. De én éreztem hogy most más. Igaz bevallom elsőre sikerült, amit még mindig nem hiszek el. De tudom, hogy + lehet cisztától is, úhygogy akkor hiszem el, ha már halloma szívhangot.

én azt javaslom neked, hogy várjál és tesztelj kb. egy hét múlva, addig pedig bíz de ne éld bele magad 100%-ig, mert a csalódás ezerszer rosszebb legalábbis szerintem.

2008. nov. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!