Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez pozitív teszt? (Keppel)

Ez pozitív teszt? (Keppel)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Sajnos elég fura a mensim, van hogy 2-3 hónapig nem jön meg.

Utoljára szeptember elejen volt meg.

Véletlenül a parom elment bennem (szeptember 15-20korul). Utana 10nappal csináltam tesztet, negativ lett.

3nappal ezelőtt csináltam es az is negatív lett.

Ma reggel is csináltam ami a kepen látható.

2napja annyira faj a mellem, hogy nem tudok ráfeküdni es kényelmet az is ha melltartó van rajtam. Láthatóan nott is.

Reggel amikor felkelek nagyon faj az alhasam es neha napközben is csak úgy bele nyilal.

Holnap reggel megint tesztelek.

Szerintetek ez pozitív teszt?

X-epil


[link]


2018. okt. 17. 22:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
76%

Egy valamit mondj már meg nekem: ha már védekezni valamiért nem volt eszetek, legalább aktus után, miután észreveszed, hogy beléd ment, miért nem mész el esemény utáni tablettáért?

Egyszerűen nem fogom fel ezt a logikát. UH-ban dolgozom, napi minimum 5 db terhességmegállapító UH-t csinálok, azoknak minimum a fele nem kívánt terhesség.

Olyan nehéz védekezni? Vagy ha már elmaradt, legalább utólag gondolkodni? Miért kell megvárni a pozitív tesztet?

2018. okt. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, én csak annyit tennék hozzá érdekességképp, hogy azt írtad, hogy szeptember 15-20 körül élvezett beléd a párod. Számoljunk mondjuk 20-szal. Nagyon legkésőbb is 23.án foganhatott meg a baba, ha azt vesszük, hogy 3 napig simán élhet egy hímivarsejt. Tegnapi reggeli teszted lett pozitív, de teszteltél előtte is 3 nappal, ami negatív lett. Nekem gyanús, hogy ez a baba nem az akkori élvezésből lett, mert 4 nappal ezelőtt már azt is ki kellett volna mutatnia, ha úgy számolok, hogy legkésőbb 23.án fogant. De persze, az is lehet, hogy 15.én voltatok együtt.


Csak egy kis elmélkedés volt a részemről :)


De egy kis reménysugarat nekem is adott, ugyanis nekem MINDEN VÁGYAM egy baba! Október 3.-i együttléttől vártam a csodát, ma reggel negatívat teszteltem, zokogtam. Ezekszerint lehetséges, hogy van még remény.

2018. okt. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Utolsó: A számításod helyes, jó eséllyel nem akkor esett teherbe, mikor gondolja. Gondolom a többi x alkalmat, mikor a fele bele ment, el is felejtették.
2018. okt. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!