Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Feltétlenül 37 fok fölé kell...

Feltétlenül 37 fok fölé kell emelkednie a hőnek a második szakaszban?

Figyelt kérdés
Szép, szabályos a hőgörbém, középen van az első szakaszban (36,3-36,4), PÉ-kor leesik (36,2), utána emelkedik, és mensiig fent van, de csak 36,7-36,8 körül. Jó ez így? Vagy túl alacsony?
2008. nov. 4. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez attol függ, hol mered a hödet. A en dokim azt mondta, hogy a vegbelben a legtutibb. azota nekem is magasabbak az ertekeim, a görbem pedig ugyanolyan szabälyos, mint elötte.

A Tied teljesen ok... ugyanigy mozog az en högörbem is

2008. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kell feltétlenül 37 fok fölé emelkednie, mindig az alaphőmérséklethez kell viszonyítani, attól kb. 0,4-5 tizeddel kell magasabbnak lennie a hőnek a PÉ utáni, azaz a luteális szakaszban. A tiéd teljesen szabályos a görbe.
2008. nov. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó. Nekem menzikor 35,7 körül szok lenni,peteérés után meg max 36,6.
2008. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szájban mérve. 3.válaszoló voltam.
2008. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megnyugtató volt mindegyik :-)
2008. nov. 5. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!