Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja nem jött meg, minden...

3 napja nem jött meg, minden terhességi tünetem megvan! Pénteken kell mennem nődokihoz, tesztet nem csináltam, mert nem merek! Mit tegyek mégis csináljak tesztet?

Figyelt kérdés
2008. nov. 4. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csinálj tesztet, ha baba van , akkor már az érzékeny tesztek kimutatják , de mindenképp reggeli vizeletből csináld ! Drukkolok neked !
2008. nov. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha nem szokott egyébként késni, akkor tesztelnék a helyedben. Tudom, nem egyszerü, mert akkor még ez a kis illúzió is elszáll (legalábbis én így voltam vele). De gondolj arra, hogy pozitiv!!!! Ha máskor is szokott késni, akkor is jó lenne tesztelni, hogy biztosan tudd. Ha te nem teszed, akkor megcsinálják a rendelöben (legalábbis nálunk így van), mielött még megvizsgál az orvos!

Drukkolok neked!

2008. nov. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a te helyedben tesztelnék! Nem szabad félni a negatív tesztektől!!! Ujabb hónap, ujabb remények! Fel a fejjel, és tesztelj!!!! SOk sikert!
2008. nov. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért tesztelj, mert a doki még valószínűleg nem látja a babát ilyen korán. És akkor esetleg feleslegesen keseredsz el.
2008. nov. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!