Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1-én kellett volna megjönnie,...

1-én kellett volna megjönnie, de csak ma jött meg! Tegnapi teszt negatív, már 3. hónapja ezt játssza velem a mensim, mi lehet velem?

Figyelt kérdés
2008. nov. 4. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
szia! lehet, hogy nagyon szeretnéd, és azért tréfál meg.2-3 napos késés még nem sok, ezért szerintem legközelebb ha ilyen lesz, de ne legyen később tesztelj legalább 1 héttel, én is ugyanezt teszem, mert egy cipőben járunk. menszikésés negatív teszt gyógyszeres megindítás.kitartás és sok sikert!egyébként ha nincs szervi elváltozás nálad, akkor sikerülni fog a babó, nekem nehezebb, mert pcom van.
2008. nov. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szedsz már magzatvédő vitamint? (Elevit, Materna, Gravida)

Az is sokat segíthet. Ahhoz, hogy a pici megtapadjon rendesen, igenis szüksége van a szervezetednek + vitaminokra és főként folsavra.

Én is így voltam, és ahogy elkezdtem szedni, a következő hónapban sikerült pozitívat tesztelnem. Most vagyok 7 hetes terhes. Remélem nem lesz gond ezután sem.

Próbáld ki te is, hátha bejön.

2008. nov. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!