Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hihetek a tesztnek? Van két...

Hihetek a tesztnek? Van két pozitív tesztem, ez ugye azt jelenti, hogy baba van? !

Figyelt kérdés
Nem merek hinni a tesztnek, már pár hónapja próbálkozunk(Befolyásolhatja valami pl. neocitrán, mert tünetem semmi sincs). Megerősítést várok csak. Dokihoz bejelentkeztem, de csak a hónap közepére kaptam időpontot. Az nem túl késő?
2008. nov. 4. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia! hány hetes körül lennél? én is így vagyok, van 2 poz. tesztem, de én sem merek hinni, amíg nem néz meg az orvos. de nekem még korai lenne menni, mert ez az 5. hét. ha 7 hetes vagy, akkor nyomás a dokihoz! sok sikert!
2008. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen persze,h hihetsz.ha meg késik akkor meg pláne.Attol függ,h mennyit késik ugy kell az orvoshoz is bejelentkezni.
2008. nov. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem túl késő, addig lehet nem is látna semmit (most még biztos nem).

szerintem hihetsz a 2 tesztnek. :)

2008. nov. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ja, bocsi, msot látom a dokid időpontot adott. nem késő, mert a 12. hétig fontos, hogy orvoshoz, és védőnőhöz menj el.
2008. nov. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

11 napja kellett volna megjönnie, de csak egy kevés vérzésem volt, 3 nap után teszteltem, az negatív lett, most hétvégén újra teszteltem, pozitívat.

KÖSZI A GYORS VÁLASZOKAT! :)

2008. nov. 4. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!