Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem várom, viszont...

Mára nem várom, viszont semmilyen tünetem nincs ami terhességre utalna, lehetek még attól terhes?

Figyelt kérdés
Első babánk lenne. Okt.8án volt az utolsó menstruációm első napja, 27-28 naposak a ciklusaim,ma 4-én kellene megjönnie,eddig még semmi.Okt.21én volt az ovulációs napom,azóta próbálkozunk a párommal.Lehetséges, hogy babánk lesz, normális hogy semmilyen tünetem sincs,nem fáj semmim,hányinger,hasfájás,mellfeszülés sincs?!Pár pattanás lett az arcomon,ami már vagy 2éve nem voltMikor lenne érdemes tesztelnem?
2008. nov. 4. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Én már aznap teszteltem, amikor nem vártam, és láss csodát, halványan de + lett!!

Most vagyok 32 hetes terhes boldog kismama!

Sok sikert!

2008. nov. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Lehetsz terhes! Én is így voltam, semmi de semmi tünetem nem volt, csak nem jött meg. Én vártam még két napot, s csak utánna teszteltem, mert az volt bennem, hogy áh, ugy sem vagyok az :) Ha nagyon kiváncsi vagy, s úgy érzed hogy terhes vagy nyugodtan tesztelj! (Bár az ovuláció előtt is érdemes próbálkozni, mert ahogy kiszámoltuk a dokival, nálam két nappal korábban lehetett a peteérés,(akkor együtt is voltunk a párommal,) pedig mindig pontos volt a ciklusom.) Szorítok neked! :)
2008. nov. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, lehetsz terhes.

Van, akinek semmi tunete nincs.

Ha kibirod addig, akkor varj holnap reggelig es tesztelj akkor. Az mar biztosabb, mint a ma. De ha nem birsz varni holnapig, akkor is szoritunk.

2008. nov. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat,akkor holnap reggel tesztelek, remélem sikerült!:-)))
2008. nov. 4. 11:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Teszteltél? Mi lett? Írj!!!

Drukk-drukk

2008. nov. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen ma reggel teszteltem, de negatív lett,viszont azóta még nem jött meg, nincs semmi jele.A medi lab az megbízható teszt és az baj hogy reggel a második vizeletből teszteltem? Tegnap még testápoló szerű folyásom volt,ma meg viszont semmilyen,milyennek kellene lennie?
2008. nov. 5. 10:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság van? Teszteltél azóta? Írj hogy mi van!!!
2008. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, csináltam még egy tesztet, az is negatív lett, viszont azóta se jött meg, már 7 napot késik, fehér krémszerű folyásom van, és néha hányingerem, úgy hogy valószínűleg baba, csak a teszt nem mutat semmit.Lehet még korán teszteltem? Köszi a drukkolást, és hogy ilyen figyelmes vagy!
2008. nov. 10. 07:36
 9/9 anonim ***** válasza:
szia lett babád?
2010. nov. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!