Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol találok olyan fórumot,...

Hol találok olyan fórumot, ahol nehezen teherbe eső lányokkal tudnék levelezni, chatelni?

Figyelt kérdés
Most 10. hónapja próbáljuk összehozni a bébit, de semmi! Engem már vizsgáltak, most a párom spermaképének eredményét várjuk.Már nem bírom a várakozást, sokszor kiborulok. Szeretném valakivel(valakikkel) megbeszélni, aki hasonló cipőben jár, mint mi. Nem akarom a páromat terhelni minden nyűgömmel és hát nők egymás között...
2008. nov. 3. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egy nagyon jo oldal arra hogy megoszthasd másokkal a véleményed, de ha vlmi akkor nyugodtan kérdezthetsz, bárki válaszol! Sokszor jo tanácsok is vannak!
2008. nov. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A nlc.hu-ra járok én is. Babaprojekt indul 2008 nyár. Szerettel várunk!
2008. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha akarod én beszélgetek Veled. Mi január óta szeretnénk babát, de semmi. :( Írj privit.
2008. nov. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod én is szívesen beszélgetek veled.Tavaly 1 év próbálkozás után végre sikerült teherbe esnem,de missed ab. lett a vége.Most 8 hónapnál tartunk,de még semmmi eredmény.Átérzem a problémádat.Ha gondolod írj privit. Szia
2008. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


[link]


itt bőven találsz társalkodó partnereket...

Annó én is itt kezdtem!


Jó beszélgetést, és mielőbbi baba áldást!

2008. nov. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy írtatok ilyen sokan. Aki felajánlotta, annak fogok írni privit!
2008. nov. 3. 17:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, én is nyitott vagyok a kérdéseidre! Mi 2 éve próbálkozunk! (Írj privit!)
2008. nov. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!