Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb.60 naponként jön meg...

Kb.60 naponként jön meg (fogamzásgátló abbahagyása óta). Olvastam a cickafark meg palástfű teákról. Ma tartok kb. az 55 napomnál, hogy nemjött meg! Melyik teát igyam?

Figyelt kérdés
Most már teljesen tanácstalan vagyok!
2008. nov. 3. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
cickafark! nekem nagyon bejött!
2008. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én azt mondom, menj el nodokihoz, hogy nincs e valami gond.

a ciklust segithet beallitani pl a mastodynon csepp, ami a teherbeesest is segiti, hiába homeopatias, csak nodoki irhatja fel.

sajnos elofordul, hogy gond van nalad, a fogamzasgatlok nagyon jól be tudjak allitani a ciklust, igy elrejtik, ha valami gond van, illetve nodokik is szoktak felirni tunetmentesitesre.


ha babat szeretnel egy nodoki amugy is javasolt, rakszures szempontjabol is peldaul.


kitartást, és menj el batran nodokihoz, ha nincs semmi gond, legalabb megnyugodsz.

2008. nov. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó ha dokihoz mész.

Én cickafark tea helyett,cickafark tablettát szedek,mivel a tea íze borzalmas.Napi 3*2 tabletta,nekem helyreállította a ciklusom.

2008. nov. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dokihoz kell menni, nem teákat inni nyakra főre! Biztos segítenek a teák is, de nálad már orvosi segítség kell!
2008. nov. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a doki mondta hogy várjunk még,mivel 10 évig szedtem valószínű még idő kell!!!!! De köszönöm a válaszokat! Nem csodateákat akarok csak segíteni magamon,hogy sürgessem az időt!!!
2008. nov. 3. 14:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Drága bocs hogy belevau, de amint lehet tessék elmenni hormonvizsgáltara, endokrinológushoz. Nem játék!!!!!!


Én tri-regolt szedtem 5 évig. AMikor abbahagytam ugyanúgy felborult a ciklusom mint neked. Teltek az évek, nagyon lassan rázódtam helyre, de nem úgy ahogy szerettem volna. Jártam nőgyogyihoz, de azon kívül hogy megvizsgált és az eredményeimre annyit mondott hogy a hátértéken belül van jó, mást nem tett.

Teljesen véletlen derült ki hogy pajzsmirigy alulműködésem van. Rögtön elmentem endokrinológushoz (hormonvizsgálat+nyaki uh-háziorvos is tud beutalni), és kérlek szépen közölte velem, hogy köszönhetem mindezt a kezeletlen problémának, ami a gyógyszer abbahagyása után keletkezett.

Több kisbabát is elveszítettem, kerestem az okokat hogy miért,.......és ezért, egy hülye gyógyszer miatt, ami felborította az egész hormonrendszeremet. Most gyógyszert szedek (úgy néz ki életem végéig, a pajzsmirigyem már félig tönkrement)

Kívánom neked a legjobbakat! És írd meg hogy mi történt veled!

2008. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy a válasszal és eggyetértek veled! Voltam kivizsgáláson ( vérvétel, terheléses cukor,stb) mert oda is elküldött! Vissza fogok menni mert szerintem sem oké!

Persze valahol meg örülhetek hogy egyáltalán megjött már azóta többször is..

2008. nov. 3. 19:25
 8/8 anonim ***** válasza:

:) előted lévő vagyok:)

Figyi, annak kellene örülnöd igazán hogy teljesen rendbegyere! :) Menj ameddig csak tudsz, halgass a megérzéseidre, és ne hagyd magad! Több helyre is menj el! Az endokrinológust pedig ki ne hagyd, kérlek! Ne nőgyogyival nézesd! Kérlekszépen! :)

Én annyira mérges vagyok hogy valami eszméletlen, hogy ilyen dolog miatt pocsékoltam el éveket és ártatlan kis lelkecskéket. :(

Biztos hormonális probléma lesz a háttérben, hipp-hipp rendbe fogsz jönni!

Szorítok!!!

2008. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!