Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
21naposak a ciklusaim, a múlt hónapban is késett! Most is, de délután egy nagyon halvány rózsaszínes folyásom volt/van! 5napja görcsöl a hasam, megvannak duzzadva a melleim, hányingerem is elvétve van!ment a hasam! Tesztet még nem csináltam, korainak találtam, és már 1éve szeretnénk babát, aztán félünk a negatív teszttől!volt már valaki hasonló cipőben? Mit tegyek?
2018. aug. 10. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Mit is..? Mondjuk csinálj egy tesztet..
2018. aug. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zoequeen ***** válasza:
54%
Nekem inkabb székrekedésem volt mint hasmenésem .. dehat mindenki mas ... de nem szabad ennyire rastreszelni mert az miatt nem fog jönni.. elhiszem hogy nagyon szeretnél gyermeket de csak akkor jön ha jönni akar.. pl. anyosom több mint 1evig probalkoztak mert annyira szerette volna.. edesanyamnak 1honap alatt össze jött mert nem stresselt ra .
2018. aug. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De már csinálhatok tesztet? Nem lenne korai? Igazából most nem stresszeltünk rá, mert sok más dolog volt, ami előtérbe került, azért "reménykedünk", hogy most hátha!
2018. aug. 10. 19:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szóval korainak véled a tesztelést és inkább itt előre megkérdezed idegen emberektől,hogy terhes vagy-e?Nem értem az ilyen kérdéseket.

Szorítunk,hogy legyen baba,de feleslegesen irkáljátok ki az ilyen kérdéseket.

2018. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zoequeen ***** válasza:
Csinalj holnap reggel
2018. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!