Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez a beágyazódás? A...

Lehet ez a beágyazódás? A pé-m utáni 6. -ik napon vagyok. A ciklusaim 27-28 naposak.

Figyelt kérdés
A peteérés után a höm felment 36.7-re,majd két napja 37-37,1.A méhem és a petefészkem egyfolytában fáj,szurkál.Az alap hőm 36,4.Kevéske folyásom is van.
2008. nov. 2. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet ám:)! Én ugyan így vagyok mint te! Csak pár nappal előrébb járok!
2008. nov. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet, ezek nagyon bíztató jelek! Tesztelj majd, addig meg nyugi! Tudom, milyen szörnyű lassan mennek majd a napok, de eltelik, meglátod!

Drukkolunk!

2008. nov. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is dettó ugyan így vagyok, még a hőm is stimmel. Nekem is néha menzisen fáj a hasam és néha meg szúrkál. Még kb 1 hetem van a nem vártig. Nagyon szorítok mindkettőnknek hogy baba legyen!!!
2008. nov. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért nem minden arany ami fénylik. Nagyon ne éld bele magad, nekem is így volt és a peteérés után pontosan 14 napra megjött, a hőm magas volt még a mensi napján is, és aztán másnap leesett! Drukkolok, csak ne éld bele magad!Mikor volt a peteérésed azt lehet tudni?
2008. nov. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A Pé-m okt.27.-én kellett,hogy legyen .Köszönöm a válaszokat,drukkolok én is mindenkinek!Tegnap óta néha-néha valami émelygés jön rám,de félek,hogy már beképzelem magamnak!
2008. nov. 3. 18:18
 6/8 anonim ***** válasza:

November 10-én kell hogy megjöjjön neked, 10.én ha nem jön meg már tesztelhetsz, hamarabb nem, okt 27 után számolj 14 napot az tutibiztos! Sok sikert!

Bia:)

2008. nov. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Teszteltél? Van baba? Írj!!!
2008. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Sajnos úgy érzem holnap megjön.Két napja barnázok(mensi előtt szokott nekem lenni)Viszont a hőm a mai reggeli mérésnél is 37 volt.Nem görcsöl a hasam sem,csak barnázok.
2008. nov. 9. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!