Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együtt voltam a párommal és...

Együtt voltam a párommal és este elfelejtettem bevenni a tablettát. Ilyenkor mi legyen?

Figyelt kérdés
Lindynette20-at szedek, és az utolsó előtti szem maradt ki. Tudom, hogyan kell szednem tovább, viszont az aznapi együttlét miatt aggódom, mert úgy tudom, a spermák még pár napig életképesek. Lehet visszamenőleg baj belőle? Valószínűleg elmegyek ma az ügyeletre, de a tapasztalatokat várom addig is. Köszi!
2008. nov. 2. 11:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Jah, igen, és elolvastam minden ehhez kapcsolódó kérdést.
2008. nov. 2. 11:51
 2/2 anonim válasza:
Szia! A tájékoztatóban az van, hogy a következő 7 napban kiegészítő védekezést kell alkalmazni... Mivel az utolsó előtti szem maradt ki, ezért nem szabad szünetet tartani, hanem megkezdeni a következő levelet! Nekünk is volt már ilyen, bár a 14. szem maradt ki, és aznap mi is voltunk együtt... Nem lett baj belőle, szerintem Neked se lesz, ha úgy csinálod ahogy le van írva :)
2008. nov. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!