Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van a menzi napja de még...

Ma van a menzi napja de még eddig semmi! De tegnap ota erős hányingerem van és fájdogál a hasam! A váladékom sárgás! Mondjon valaki valamit, mert nagyom magam alatt vagyok! Mi lehet?

Figyelt kérdés
2008. nov. 2. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondok!

Tesztelj pár nap múlva, valószínű terhesség.

Drukkolok!

Ha esetleg nega mert holnap csinálod, ismételd meg csütörtökön..ha az is nega akkor is menj dokihoz, mert lehet egy felfázás okozza.

2008. nov. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért vagy magad alatt mert nem szeretnél még babát?


Mert ha szeretnél, akkor kezdjél el örülni.....

2008. nov. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnék csak nem merek bizni!
2008. nov. 2. 15:18
 4/4 anonim ***** válasza:

A második vagyok: a hányinger terhességi tünet, a hasfájás lehet beágyazódástól ( de akár a mensitől is, ezt te is tudod) a sárgás folyásról is azt mondják, babás tünet, de eddig ahány terhessel beszéltem, annyi félét tapasztalt ezen a területen. ( van, aki teljesen száraz, van, akinek testápolószerű, van akinek olyan mint neked, nekem meg pl meglepő módon tojásfehérje volt a mensi nem várt napjaiban....)


Szóval biztosat csak a teszt mondhat, vagy esetleg a hőmérőzés, márha csináltad. ( trifázisos görbe, 15 napnál tovább fennmaradt hő )

2008. nov. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!