Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszőrepedés után még hány...

Tüszőrepedés után még hány óráig lehet megtermékenyíteni a petét?

Figyelt kérdés
2008. nov. 1. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
12 óra.
2008. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Biztos hogy 24 óra!
2008. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sziasztok lanyok:) Nekem tegnap este kezdodott a fajdogalas, akkor meg nem volt a ovu mikroszkop alatt "oalmalevelke", viszont ma hajnalban (10 perce) amikor felkeltem, gyorsan megneztem ismet es ott voltak a palmalevelkek!!!!!! Csak egy a gond:( A ferj videken es csak holnap delutan jon haza, tehat ha legjobb indulattal is szamolok akkor is kb 32 ora...... Csak le ne kessuk a palmacskakat amig aktivak!!! (asszem most jol jonne egy kis erosites toletek) :)
2008. nov. 2. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hú,nálam is hasonló volt a helyzet,nekem péntekre volt írva ovuláció,éreztem is a hasfájást,nyák is volt. Előtte két nappal és pénteken tudtunk együtt lenni,tehát elvileg az ovu napján. De ezen a napon még csak félig volt páfrányom,tegnap egész délelőtt. Remélem nem csúsztunk le:) Szerintem ha a ovu előtti napon,vagy az az előttin tudtatok együtt lenni,plussz még majd most,akkor van esély!!! a kiskatonák állítólag sok mindenre képesek:) Drukkolok! üdv. Eszti
2008. nov. 2. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eszti, koszi a drukkot! Ma ismet beletettunk apait-anyait. Parom azt mondta ha most nem lesz akkor soha. :) Persze csak viccesen mert igazan ra voltunk hangolva a dolgokra. Most mar csak termes kene. Meg holnap is akcio, utana varakozas..... (Csutortokon megyek egy uj nogyogyaszhoz, hatha o is tud valamit ajanlani...) :)
2008. nov. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!