Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alábbi tünetek : nyilallás...

Az alábbi tünetek : nyilallás szerű szúrkálódás petefészek, méh tájékon, mindjárt megjön érzés, gyakori pisilés, erős cicifájdalom mikortól tapasztalhatóak?

Figyelt kérdés
Tudom mindenki más, de úgy mégis...Hamarabb, mint ahogy elmarad a ciklus, szoktak jelentkezni?
2018. júl. 12. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a pozitív teszt utáni napokban kezdtek megjelenni a tünetek. Értelemszerűen, hiszen addigra lesz olyan magas a hcg a szervezetben, amire már a test is reagál és nem tudod nem észrevenni.

Már ha valakinek van tünete.. mert sokan szerencsések és semmi bajuk nincs.

2018. júl. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De a pozitív tesztet mikor csináltad?
2018. júl. 12. 10:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Csinalj tesztet ha mar kesik. Ebben mi olyan bonyolult? Felesleges tuneteket bebeszelni.
2018. júl. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a nem várt napján teszteltem. Nem akartam, de valami első ösztönöm súgta, hogy teszteljek (én nem vagyok tesztelő típus). Pedig még nem késett, aznap bármikor megjöhetett volna.

Egyértelmű pozitív lett. Rá három napra elemi erővel tört rám egy elképesztően erős szédülés, és aztán szép lassan jött a többi is.


De a #3-nak amúgy igaza van, ne keress jeleket, meg ne figyelgesd a tested. Ha nem jön meg akkor tesztelj.


#1

2018. júl. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenki más. Tudod is hisz írtad. Felesleges más nők tüneteit analizálnod, az nem te vagy, te lehet pont totál máshogy fogsz működni.
2018. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A szúrkálódás, mindjárt megjön érzés, mellfeszülés már a nem várt menzesz előtt voltak, plusz még más premens tünetekkel, hasi görcs, derékfájás, puffadás. Ezek kb. az 5-6. hétig tartottak, a gyakori vizelési utána következett. De mindenkinél máshogy játszódik le, nincs két egyforma terhesség.
2018. júl. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!