Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton kiszakadt a gumi....

Szombaton kiszakadt a gumi. Ezen a héten kellene megjönnie és már a hasam is fáj. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Múlt hét szombaton szexeltem a barátommal és kiszakadt a gumi.:S Ezen a héten kell megjönnie a menstruációmnak, de még nem jött. Bár feszül a mellem meg a hasam is fáj.+tegnap este már barnás peséteket találtam a bugymon.Remélem ez annak a jele, hogy hamarosan meg fog jönni. Ugye ilyen hamar még nem jelentkezhetnek a terhesség tünetei? Én azt hallottam,h. ált a 3-4héten szoktak.

Nagyon félek..Remélem nem estem teherbe.Előre is köszönöm.


2008. nov. 1. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én igy lettem terhes!Szerintem a pecsételés jelentheti a beágyazodást is!Mennyi idős vagy?

Kívánom hogy ugy legyen ahogy szeretnéd!

2008. nov. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
18 éves múltam, és még nagyon nem szeretnék gyereket!
2008. nov. 1. 08:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
teljesen megértelek,én 16 éves voltam mikor ez megtörtént,nekem elkellett vetetnem a babát,amit a napig bánok!Ezzel nem megijeszteni akarlak!Mikor kellene megjönnie?
2008. nov. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok!Szerintem a mellfeszülés a terhesség miatt még túl korai lenne!Bizzunk bent hogy a menzi miatt van,és megjön!
2008. nov. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Múlt hónapan 2.-3. között éjszaka jött meg szóval még időbe vagyok, sztem. De még nem állt be rendesen, szóval az előző hónap vége vagy a köv hónap eleje. Nagyon remélem, hogy nem estem teherbe.:S Mivel 25. vagy inkább 26.án hajnalba történt..ezért úgy tudom, hogy akkor már nem volt peteérésem, vagy tévedek? Köszi a segítséget!
2008. nov. 1. 08:44
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
25.én vagy 26.án történt hogy kiszakadt a gumi!?Mert akkor tényleg koraiak lennének a terhesség tünetei!Peteérés szerintem joval előtte volt olyan 13.és 18.-a között!De lehet orgazmustol is!Azt hallottam de nagyon ritka!Na,egy kicsit megnyugodtam!:)
2008. nov. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ..Szerensére nincs baj...megjött rendesen...Szép napot mindenkinek!
2008. nov. 8. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!