Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 éves vagyok, nemrég vesztet...

16 éves vagyok, nemrég vesztettem el a szüzességemet és a barátommal az utóbbi időben gumi nélkül(önmegtartóztatásos módon)csináltuk, viszont most már a 35. napnál járok és még mindig nem jött meg a menstruációm. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Még nem állt be, nyáron olyan is volt h 2 hónapig kimaradt, múlthónapban 37. napra jött meg.

Semmiféle előjelét nem észlelem sem terhességnek sem annak hogy meg fog jönni:S. Viszont nagyon ideges vagyok. Plusz ebben a hónapban értek olyan "dolgok" amitől napokig depressziós voltam és csak sírtam, át stresszeltem a fél hónapot. De most nem tudom mi lehet...

SOS:'(


2008. okt. 31. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Vegyél egy tesztet! Az idegesség miatt késik biztos! Vagy mert felelőtlen voltál, nem védekeztél és terhes vagy!!! Ebből legalább tanulsz.
2008. okt. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt javaslom, vegyel egy terhessegi tesztet, aztån pedig menj el a nögyogyåszhoz, es irass magadnak fogamzåsgåtlot, mert ez igy nem buli!!

Vagy, akkor hasznåljatok ovszert!!

Ha nem rendszeres meg a menstuåciod, kesni szokott, akkor vårj meg egy pår napot, es ha addig semmi, akkor feltetlen menj el orvoshoz!!

2008. okt. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél tesztet! Lehet a stressztől késik, vagy mert még nem állt be.
2008. okt. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Az "önmegtartóztatós" más néven a megszakított közösülés egyik legnagyobb veszélye, hogy ott van az előváladék, ami tartalmaz spermát, és attól is teherbe lehet esni. Az nem írtad, hogy mióta késik a menstruációd, mikor feküdtél le a barátoddal stb. Ha elmaradt a menstruáció több hete, ajánlatos tesztelni. Fiatal vagy még, sok minden befolyásolhatja a ciklusod,de valóban fenn áll a terhesség. Megszakításos módszerrel rengeteg fertőzést is elkaphatsz,szóval a barátod húzzon gumit, vagy szedjél tablettát (de ez szintén nem véd a fertőzésektől).
2008. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Szia ! Mindenfelekeppen vegyel egy tesztet , 1000ft korul van es szinte ,ar minden szupermarkettben lehet kapni , en azonban a patikat javaslom.Egy reggeli vizelettel meg van az izgulas oldva,HA negativ.Az exemmel mi is igy szeretkeztunk sokaig es en nem estem teherbe.(igazsag szerint szerettunk volna babat,ennek igy 50-50% eselye volt)Nekem "nem jott ossze".Tehat ne felj ! Legy eros,most arra mindenfelekeppen szukseg van ,akarmi lenne az eredmeny.Aztan irany a doki!!! A fogamzasgatlot nem mindenki szereti, de nagyobb biztonsagot nyujt, mint ahogyan most csinaljatok.Havi 1000-1500 ft-ot azert ki tudsz gazdalkodni a nyugalmadert!

Sok sikert, remelem csak a stressz miatt van egy kis gubancod! ;) Irany tesztert!

2008. okt. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

a gabriel nevu teszt 500 forint, vegyel.


fogamzasgatlot nem ajanlom, mert a hosszu tavu hatasai nagyon rosszak (a kozeli hatasai amugy jok, pl a ciklusod is beallitja, de nem éri meg). sok alternativ megoldás van, az ún. megszakításos módszer, amit ti hasznaltok a legrosszabb, mert ahogy elottem irtak, az elovaladek is tartalmaz spermiumot. ha mindenkeppen igy akartok vedekezni, vigyazz ra, hogy peteeres, es +-3 nap ne szerelmeskedjetek, es akkor tenyleg minimális az esely (viszont ehhez figyelni kell a peteeresed, nem nagy dolog, nekem egy progi figyeli, vagy a ciklus.hu is tudja allitolag)


amugy a mensidet sok minden befolyásolja, tobbek kozott az idegallapotod is, lehet, hogy azert is keshet. altalaban a te korodban már be szokott allni a mensi rendszeres idopontja.


remelem minden rendben lesz!

2008. okt. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

elöször is probálj megnyugodni

és holnap pedig vegyél tesztet legyen az az elsö dolgod

a multkor énis nagyon féltem h az vok de a sok idegesség miatt még inkább késett. ha ideges vagy az is lehet h nem jön meg

csinálj teszted aztán ird meg h mi vt. a többit majd utánna kell megbeszélni

2008. okt. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

elsö válaszadónak mondanám h igaza van abba h felelötlen vt de azzal h ezt a szemére veti még jobban idegesiteni fogja evvel nem segitesz neki h a szemére veted a dolgot!!

ha van jó ötleted azt ird le...

2008. okt. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!Csináltál tesztet? Remélem minden ok???
2008. nov. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

köszönöm mindenkinek!

azóta már vettem tesztet amiből kiderült h nem vok terhes!!!!:D

hatalmas kő esett le a szívünkről:)

és már meg is jött azóta. Amint elmúlik megyek is nődokihoz!!!:D

2008. nov. 5. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!