Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció napján mit mutathat...

Ovuláció napján mit mutathat az LH teszt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A ciklus.hu szerint ma van ovulációm,enyhén érzem a hasam,és a nyák (ugyan nem sok)de áttetszővé vált. Ma vettem ovutesztet,még sosem használtam (ovumikroszkóp nem vált be),de ma negatív eredményt mutatott. Csak az ovulációt megelőzően ad pozitív eredményt? Vagy az ovu napján is azt kell mutatnia? Átlag 25 naposak a ciklusaim. Köszi előre is aki tud segíteni!
2008. okt. 31. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak a peteérés napján pozitív, utána már negatív, ettől függetlenül most kell akciózni. Sok sikert!
2008. okt. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elméletileg negatívat. Amikor pozitív, 36 órán belül reped meg a tüsző, rajta is van a használatin...
2008. okt. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is így értelmeztem,hogy ovulációt megelőzően lesz magasabb az LH szint, majd ovuláció bekövetkeztekor ez visszaesik,tehát addigra negatív eredményt mutat. Még1x köszi a válaszokat!
2008. okt. 31. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!