Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 hete nem jött meg, elvileg...

9 hete nem jött meg, elvileg terhes vagyok, de az uh-n nincs semmi? Lehet ilyen?

Figyelt kérdés
aug.23-án volt meg utoljára,terveztük a babát,elvileg terhes vagyok,teszt 2 hete pozitív,2 hete voltam dokinál is:10 mm-s petezsák,a héten 16 mm-s volt a petezsák,de sehol semmi benne:(a peteérésemnek szept.14-19 között kellett lennie(már éves tapasztalat:)),de aszerint is 6-7 hetes terhes vagyok.Júniusban a 6. héten elvetéltem..sajnos a dokim már most is megcsináltatta a labort és a belt az újabb műtétre....mert nem fejlődik semmi...szerintettek van még remény?9 hét után már látszódna valami...vagy lehetett nagyon késői peteérés?
2008. okt. 31. 07:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem akakrlak elkeseriteni, de szerintem elhalt a baba. Nekem már volt 5 elhalt terhességem sajnos. Már a 6.héten látni kellett volna, hogy ver a kicsi szive.

Szerintem végeztess el mindenfajta vizsgálatot, hogy miért történik Veled mindez. Nekem 6 évembe telt mire idén kideritették az okokat.

2008. okt. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom ami veled történt.Nekem is volt már elhalt terhességem,tudom mit érezhetsz.

A válaszolótol kérdezném közben hátha visszanéz a kérdésre,hogy mit derítettek ki nála az orvosok,mitől következett be ennyi elhalt terhesség.Ha publikus akkor kérlek áruld már el,had tanuljunk belőle mi a sortársak.

Köszönöm.

2008. okt. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez történt velem is.

Az egyik uh-n ott volt a petezsák,a másikon már nem.Szerencsére nem kellett műteni,mert felszívódott és spontán kilökődött.A tesztjeim még mindíg pozitívak,de csak vizeletben,sajnos cisztás vagyok.Hétfőn vizsgálnak meg újra.


Maszatka

2008. okt. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Első válaszadó vagyok. Azt deritették ki, hogy alacsony a progeszteron szintem, és hogy két génemmel is probléma van. Van egy kis hajlamom a trombozisra de erre terhesség alatt gyógyszert fogok kapni, a másik gén pedig a méregtelenitéssel kapcsolatos, erre folsavat kell szednem napi 2x1-et.

Genetikai tanácsadáson deritették ki mindezt. A Czeizler Endre volt a harmadik genetikus akihez elmentünk az idén és igy derült ki mindez.

2008. okt. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2.válaszoló vagyok.Köszönöm,hogy megosztottad velünk,és örülök,hogy neked legalább kiderült az ok.Én még próbálkozok tovább. És mégegyszer nagyon sajnálom a kérdezőt,mert most hasonló cipőben járok,mint Ő.
2008. okt. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!...szomorú vagyok:(((...főleg hogy van egy 3 éves gyerkőcöm,ahol minden problémamentes volt,elsőre összejött és a terhesség alatt sem volt gond... a nyári és mostani terhesség is elsőre sikerült...és semmilyen nőgyógyis gondom nem volt még ezidáig...ezek szerint most lett valami:(((
2008. okt. 31. 13:00
 7/12 A kérdező kommentje:

maszatka!


akkor a vérben már a hcg szint nem mutatta ki?

ez kb mennyi idő után esik le ha elhal a baba?illetve a mellfeszülés a hányinger stb mikor múlik el?mert az előző vetélésem után 2 napra már nem volt semmi tünetem,de akkor műtét volt...most hogy veszem észre ha elhalt?...húúú..azt hiszem újabb kérdést írok ki:)

2008. okt. 31. 13:22
 8/12 A kérdező kommentje:
Ma mentem a laboreredményért amit tegnap vettek le,a hcg 5000 felett van...ez jelent valamit?
2008. okt. 31. 18:03
 9/12 anonim ***** válasza:

szia.sajnálom hogy ez történik veled..nekem januárba a 12.héten meghalt a baba...nemrég derűlt ki 3 vírusfertőzésem volt:(:(

aztán májusba ismét terhes lettem sajna ő is felszívodott....:(:(

a többieknek igazuk van már a 6-7 héten látni kéne valamit a petezsákba...

nekem a hvg-m 5.héten 15.000 felett volt ..

de sajna műtét lett másodszor is a vége..

remélem sikerűl hamarosan neked is és nekem is a kistesó!!!!!!

2008. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hcg-m
2008. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!