Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tünet lehet?

Terhességi tünet lehet?

Figyelt kérdés

Harmadik próbálkozós hónapunk a férjemmel.

8. és 9. dpo-n enyhe görcsölgetés, szurkálgatás, majd a 9. dpo-n két rózsaszínes folt jelent meg a bugyimon, azóta sincs több.

Már a 9. dpo-n este az egyik kedvenc kajámat nagyon keserűnek éreztem, a férjem állította, hogy olyan, mint szokott lenni, de nekem egyértelműen keserű volt. Nekem fel sem tűnt, viszont másnap mentünk át a szüleimhez ebédelni, mikor mondtam, hogy ezt a rántott húst nagyon megégette anyum, mert nagyon keserű, és a krokett hozzá szintén nagyon keserű volt, mindenki más megkóstolta amit ettem, de csak én éreztem keserűnek, azt mondták, olyan mint szokott lenni.

Anyukám mondta ekkor, hogy úristen terhes vagyok?

Azt mondta, neki is egy korai tünet volt az ízérzékelés megváltozása.

Mit gondoltok tényleg lehet terhességi tünet? Valakinek hasonló?

Ma vagyok a 11. dpo-n, még van 2 nap a nem várt napjáig.


2018. máj. 28. 07:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzá tennék, hogy a melleim a menzesz előtt is szoktak fájni, de most sokkal jobban feszül, olyan, mintha szét akarna szakadni.
2018. máj. 28. 07:36
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem esélyes. 😊
2018. máj. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet igen, lehet nem. Nekem nemvárt előtt semmiféle tünetem nem volt, csak utána, de akkor nagyon.
2018. máj. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Ma vagyok a 11. dpo-n, még van 2 nap a nem várt napjáig."


Nincs is más hátra mint kivárni azt a 2 napot,ha meg késik akkor tesztelni.Nem olyan bonyodalmas ez,hidd el.

2018. máj. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dittte ***** válasza:
Tesztelj ma.... Ki nem bírnám várni ☺😎
2018. máj. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Teszteltem :D

10-es Facelle teszt halvány pozitív!! :)))

El se hiszem, korábbi hónapokban is csinálgattam teszteket mensi előtt, de sose volt rajta semmi, most meg ott a második csík!! :D

2018. máj. 28. 11:40
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]

Halványka, élőben jobban látszott. :)

2018. máj. 28. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!