Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek nem jön a baba, miért...

Akinek nem jön a baba, miért viszolyog az inszeminációtól és a lombiktól?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom, hogy természetes úton szeretne teherbe esni és nem adja fel a reményt, stb. nem is szabad, de valami hátránya van ezeknek a beavatkozásoknak? Én azt hittem, ez egy biztosabb módszer, mint a sima próbálkozs, hiszen a helyére kerül minden...
2008. okt. 30. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért viszolyognak ezektől a módszerektől,mert Nagyon megterhelő a pároknak ez az egész eljárás.Nagyon sok vizsgálat előzi meg,csomó vérvétel,rengeteg gyógyszer és van mikor teljesen feleslegesen,telenyomják az embert mindenféle hormonokkal stb.

És nagyon sok pénzbe kerül.

És nagyon sokan vannak,akiknek bejönne valamelyik módszer,csak sajnos nem engedheti meg magának.

2008. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :-)
2008. okt. 30. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenki bízik abban, hogy gyógykezelés után sikerül a baba, úgy ahogy az emberek többségének. Reménykedik, hogy ő sem bénább, mint a többiek, s nem születnek ikrei. Szerintem ez önbecsülési problémát is okozhat embereknél. Sajna nálunk is elképzelhető, hogy csak ezen az úton lesz babónk, de az első gondolatom az volt, hogy mindegy, hogyan, csak legyen végre!! Valahogy!! Ha kell, spermadonorral, mert genetikailag akkor is legalább félig a miénk... Szóval kicsit nehéz ez a kérdés, arról nem is beszélve, hogy vannak olyan ortodox vallásos emberek, akik nem használják ki az orvostudomány adta lehetőségeket, hiszen nem ez a klasszikus út...
2008. okt. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!