Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PÉ-kor ha nincs tojásszerű...

PÉ-kor ha nincs tojásszerű folyás és hasszuri,akkor lehet, hogy nincs peteérés?

Figyelt kérdés
Mindig megéreztem eddig,ha ovulációm volt,nagyon fájt a hasam,azt hittem a méhem leszakad,volt,hogy ekkor csináltak uh-t,volt peteérésem is,és tojásszerű nyák. 3.hónapja kapom a Clostit,kontrolláltak is közben és nagyon jó eredményeim lettek. Elvileg holnap lenne PÉ-m,de alig van nyúlós váladékozásom,és a hasam egyáltalán nem fáj,ilyen még soha nem volt! Most félek,lehet,hogy nincs peteérésem? Még a Closti előtt is folyamatosan éreztem mindig a hasszúrkálást és világéletemben mindig volt ilyenkor bőséges cervixnyákom is! Ha bárki hasonlóképp volt már,vagy tud valami hasznosat ezzel kapcsolatban,írja meg légyszi! Nagyon elvolnék keseredve,ha most még PÉ-m sem lenne:( köszi
2008. okt. 30. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem kaptál tüszőrepesztő injekciót?
2008. okt. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nalam ugyanez. PCOS vagyok, mindig böseges volt a tojäsfeherjes väladek közepidöben, de 99%-ban nem volt peteeresem. Most Clostit kapok 2 honapja, es azota nälam sincs közepidöben cervixvaladek. Tüszörepesztö injekcioval sincs különbseg...probaltam.

Ez a Closti-kezeles egyik kisebb mellekhatasa: megvältozik a cervixnyäk öszzetetele, viszont a peteeres TUTI, föleg, ha uh-on lättäk. SOK SIKERT

2008. okt. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nekem a Clostit azért írták fel,mert rendszertelen lett a mensim,nyár óta. Sosem szedtem fog.gátlót,néztek hormonokat minden téren (endokrin,pajzsmirigy,kortizol,diabetológia,nemi hormonok)minden leletem jó lett. Arra gondoltak,hogy nincs érett tüsző,az első Closti után (napi 1-et szedek a 2.naptól-5-ig)szóval már a 9.napon 14,18mm-es tüszők voltak,12-en három tüsző.Nem kaptam tüszőrepesztőt,mert kíváncsi volt a dokim,hogy a 19.napi progeszteron mit mutat,van e tüszőrepedés. Hát volt,36 ng/Ml feletti szint volt,ami nagyon jó,tehát ment tovább a Closti,de tüszőrepesztő nem kellett. Viszont ezek a tünetek,amelyek eddig voltak PÉ-kor,most nincsenek meg:( ezért félek,hogy most mi lehet? Mit gondoltok? köszi az eddigi válaszokat is!
2008. okt. 30. 16:42
 4/5 anonim ***** válasza:
nehez dolog ez...a tüszö nagyon szembetünö, a petesejt maga pedig nem läthato uh-on.ezert döntöttünk ugy, habär a dokim nem tämogatta, hogy 4 erett tüszövel a 13-ik napon, hogy nem szüneteltetjük a babaprojektet. Ez a Closti...de hätha legaläbb 1 sikerrel jär közülük. Jövö honaptol nem szedhetem,szeretne kivizsgälni a doki...van-e closti nelkül is tüszörepedes vagy sem. Nälam egyebkent normalizälta a ciklust
2008. okt. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok,bár régi a kérdés,de nekem sincs nyákom a clostitól. De nyák nélkül hogy lehet teherbe esni?Hiszen a spermium nem tud miben úszni...
2018. jún. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!