Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történik ha valaki missed...

Mi történik ha valaki missed ab. után "véletlenül" túl korán teherbe esik?

Figyelt kérdés
Ugy értem hogy a 2-3 hónap várakozási időn belül? Természetesen védekezünk csak érdekelne hogy volt e már valaki így és ha igen sikerült kihordani a babát,problémamentes terhesség volt,vagy ujabb vetélés esetleg? Nekem amugy az orvosom 2 mensit javasolt. 4 hete volt a műtét de még nem jött meg egy sem.
2008. okt. 30. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha igyvan akkor sincs baj csak a méh egészsége miatt kell várni egy kicsit
2008. okt. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A missed ab után 2 mensi jött meg utána estem teherbe most 14 hetes terhes vagyok.
2008. okt. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is lassan 5 hete volt....:(

Szerintem mindenképpen légy türelmes, nem olyan hosszu idő az a 3 hónap. Dec végén jan. elején már lehet próbálkozni újra! Elég tragikus intő jel volt a vetélés ahhoz, hogy egészségileg mindenképpen felkészülj a következő terhességre! Egyébként én 1 hete menstruálok. Most múlogat el. Szóval hamarossan várhatod az elsőt. Múlt héten voltam a kontrollon és minden rendben az orvos szerint.

Azon kívűl, hogy cisztát találtak a bal petesfészekben, de a méhem szép!

2008. okt. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az úgy jár mint én. Terhes lesz és boldog!

Viccet félre téve, én 2 hónap után véletlenül terhes lettem és nagyon megijedtem, hogy baj lesz. Az orvos azt mondta, ha ilyen spontán teherbe esik egy nő akkor a szervezet biztosan felkészült a terhességre. Lehet benne valami mert 21 hetes elmúltam és semmi gond nem volt eddig nagyon jól viselem dolgozom nem vagyok rosszul és a baba is jól van eleven sokat ficánkol, rugdos. Én is féltem ettől, de azt mondták az új terhesség új lap és az előző sikertelen terhesség nem befolyásolja az új terhességet. Nincs összefüggés, ha egyéb szervi okot vagy problémát nem találtak. Mielőbbi gyógyulást és egészséges pocaklakót kívánok neked!

2008. okt. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóval egyetértek: a szervezet tudja, hogy felkészült-e az új babóra, s ha igen, akkor nemsokára babáztok:)
2008. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat sokat segítettek! Annyira reménykedem hogy legkésőbb 3 hónap mulva lesz egy pozitív tesztem! Aki így járt mint én annak szorítok és együttérzek,aki ujra babás annak pedig jó egészséget kívánok!
2008. okt. 31. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!