Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A halvány pozitív is pozitív?

A halvány pozitív is pozitív?

Figyelt kérdés
Ma teszteltem Clear blue- val és mára nem várom. Helyette egy halvány, de jól látható plusszocska jelent meg.
2008. okt. 30. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Így van! A halvány pozitív is pozitív! Nekem is ez volt anno szinte alig lehetett látni a második csíkot!Most 34 hetes vagyok...:):):

GRATULÁLOK!!!!!!!!!!

2008. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akár merre is raktam: fénybe, árnyékba mindenhol ott volt halványan, de szépen kivehetően.Mikor érdemes újra tesztelni? Neked is gratulálok. Amugy nekünk most lett volna lombik.
2008. okt. 30. 11:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fú hát akkor biztos, hogy így még hatalmasabb az öröm! Szerintem várj pár napot és ha szeretnél tesztelj újra, bár ha egyértelműen kivehető akkor nem szükséges! Dokihoz pedig szerintem kb 2 hét múlva érdemes menni mert akkor már fog látszódni a kicsid! Mégegyszer gratulálok és sok boldogságot!!!
2008. okt. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Külön gratula, hogy nem kell lombikozni!!!!!!!!!!!:)

Amúgy nekem is halvány volt az első, de este csináltam még egyet és az már nagyon erős volt. Most 3 hónapos a kisfiam. :) És igaza van az előzőnek, dokihoz ráér menni,elég 6-7 hetesen, mert addig nem biztos, hogy látszik ultrahangon.

Boldog babavárást!!

2008. okt. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem erősen pozitív tesztem volt,s nagyjából ugyanezt a kérdést tettem fel egy héttel ezelőtt.Kiderült,csak "kémiai terhesség" volt,vagyis volt megtermékenyülés,de ultrahangon nem volt semmi látható,vszinű 1-2 napot élt csak,mert nem tudott megtapadni:(Nevezhető korai vetélésnek is.

KÍVÁNOM HOGY TE NE JÁRJ ÍGY!

2008. okt. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

GRATULÁLOK!

A halvány teszt is pozitív! Bár a dokik szeretik azt mondani még az erősre is, hogy nem tuti. Egyébként nagyon vigyázz magadra mostantól! Tényleg semmilyen módon ne erőltesd meg magad, nehogy elmenjen a kicsike!

5 hetes voltam amikor a petezsákot már jól lehetett látni, egy hét múlva a szívverést is.

2008. okt. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!

De én a Clearblue-val úgy jártam hogy jó pár tesztem lett halványan + (jól látható csak halvány) és mégsincs baba. Pár nap múlva tesztelj és ha erősödik akkor bizti baba, és szerintem másik tesztet is csinálj! (Nekem a többi mind nega volt!). Aztán persze doki, mert ez az én esetem!


Nagyon drukkolok hogy baba legyen és minden rendben legyen!!! :)

2008. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!