Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyek a beágyazódás tünetei?...

Melyek a beágyazódás tünetei? Létezik, hogy később ért meg a petesejtem? Okt.18-án kellett volna megjönnie, de tudtam, hogy késni fog, mert nem fájtak a melleim. O

Figyelt kérdés
OKt.20-án szeretkeztünk a párommal, belém élvezett, majd 23-án derékfájdalom, fejfájás, kemény mellbimbó jelentkezett. Lehetek-e terhes? Ha igen ,mikor mutatja ki a teszt?
2008. okt. 30. 07:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Akkor most is késik a menzid? Mert ha igen, tesztelj! De nem értem kérdésed, egy kicsit tul van irva, mert azt irod, okt.18-án megkellett volna jönnie, de utánna ha nem volt menzid, csakugy nincs peteérésed, ugy hogy ha jol gondolom, sehogy sem lehetsz terhes! Inkább ugy ird le hogy mikor volt utoljara menzid, igy jobban ki lehet számolni a napokat, dolgokat!
2008. okt. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szept.20-án. Olyan nincs, hogy később érik meg a petesejt, azért késik?
2008. okt. 30. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!