Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek-e ha barátommal...

Terhes lehetek-e ha barátommal védekeztünk óvszerrel, de már 3 napja késik a menstruációm? Nagyon félek, mert 16 vok és nem akarok gyereket! Ésha nem is vok terhes akkor meg miért késik?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Késhet a stressz miatt is, mert ennyire aggódsz. Ha nagyon izgulsz, vegyél egy tesztet, nem olyan drágák. Ha megnyugszol tuti megjön! :) Vagy betegség miatt is késhet, meg sok dolog miatt... ***
2008. okt. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Azért is késhet mert még fiatal vagy, és játszanak veled a hormonjaid. Barátnőmnek is volt hogy egy hetet késett. Miis megijedtünk:)
2008. okt. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha gumival védekeztetek, nem volt lyukas, akkor kb nulla az esélye, szóval, ráadásul ezer ilyen kérdés volt már, meg ha nem rendszeres a menstruációd, napra pontosan,akkor nem kéne aggódni. nekem mikor annyi voltam mint te volt h egy hónap kimaradt, volt h 8 napig tartott stb, összevissza volt meg, mert ez normális abban a korban, szóval felesleges parázni.sőt valószínű azért is késik, mert parázol rajta, és akkor még később fog megjönni az idegesség miatz
2008. okt. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm gumi mellett lett terhes, uhogy nem mondjátok, hogy nulla az esély.Ha szexelsz, akkor esely van rá, hogy terhes leszel, csinálj tesztet és meglátod.
2008. okt. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megfogadtam a tanácsaitokat hogy ne stresszeljek és ma meg is jött!:DKöszike nektek a válaszaitokat!
2008. okt. 31. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!