Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már volt egy álterhességem,1...

Már volt egy álterhességem,1 évvel ezelőtt. Most megint jelentkeztek nálam a terhességi tünetek. Hogyan tudhatom meg, hogy ez most igazi terhesség?

Figyelt kérdés
3 napja kezdődtek. Annyi a külömbség az előzőhöz, hogy most peteéréskor voltunk együtt a párommal (2 hete). Holnap nem kellene megjönni, de nagyon félek, hogy csak az ideggeségtől fog késni. Nagy külömbség az is, hogy most nagy hányingereim vannak. De tudom hogy az idegesség nem tesz jót akkor sem ha már van baba és akkor sem ha nincs. Tesztelni nem tudok, mert külföldön vagyok és csak szerdán megyek haza, de addig megőrülök. Mivel nyugtathatnám meg magam?
2008. okt. 29. 20:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja igen ami kimaradt: Szinte minden tünetet produkáltam az álterhességemnél is.
2008. okt. 29. 20:08
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi! Ott nincs teszet?? Milyen az az Álterhesség????
2008. okt. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van teszt,de nem nagyon beszélem a nyelvet és így nem tudom gyógyszertárba kérni és kitudja mennyibe kerül, és azt se szeretném ha barátnőm akivel kint vagyok ezt megtudná. Az álterhesség az olyan mint a terhesség csak baba nélkül, minden tünetet produkál az agy.
2008. okt. 29. 20:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezen gondolkodtam napközben, mert mi is pont félidőben voltunk együtt és a tüneteim is megvoltak néhány napig, aztán csináltam egy tesztet és negatív lett és azóta nem érzek semmit! Lehet nekem is ilyen álterhességem volt?? Nem is tudtam, hogy van ilyen..

Én csak annyit mondanék, hogy ne izgulj, mert az nem tesz jót akár így, akár úgy áll a dolog. Én nagyon szurkolok!!

2008. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szia! tudsz kerni tesztet patikaba be mesz es megmondom i like it pregnancy test,kb 10$ ar annal tobb nem igen van
2008. okt. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem feltétlenül kell a patikusokkal kommunikálni. Ha angol területen vagy, írd le a következőt egy papírra:

I would like a pregnancy test please. (Egy tesztet szeretnék)How much does it cost? (mennyibe kerül?)

Fizetsz és távozol. Ez nem lesz kellemetlen neked sem és nekik sem, ne aggódj.

Ha német területen vagy akkor:

Ich möchte eine Schwangerschaft test bitte.Was kostet das?

Remélem tudtam segíteni. Sok sikert és remélem, hogy babós vagy! Írd majd meg mit sikerült tesztelned.

Üdv O.

2008. okt. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok az, mert úgy tünik nem sikerült a beágyazódás. Tegnap éjfél óta barnázok, és én soha nem szoktam ebből gondolom. De köszönöm a bíztatást.
2008. okt. 30. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!