Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzi helyet feher folyasom...

Menzi helyet feher folyasom van. Mitol lehet? Volt mar valakivel hasonlo?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Csinálj tesztet,lehet hogy terhes vagy.

De az is előfordulhat,hogy pár napot késik.

2008. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt és terhes voltam azért:) Tesztelj!
2008. okt. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
varok meg 2 napot es ha nem jon meg tesztelek.en lennek a legboldogabb ha vegre osszejott!!!!!!!!!!!!!szoritsatok
2008. okt. 30. 06:42
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem is ez volt hétfőn. Mensi esedékes napján bő, fehér folyás. Azóta sem jött meg. De én már szombaton +-at teszteltem. Meg hétfőn is. :) Szorítok neked, de szerintem babás vagy!!! Boldog babavárást és jó egészséget! :)

2008. okt. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen fehér folyásom volt a menszi helyett a második terhességemnél. Szorítunk, szerintem is baba lesz! Majd írd meg, hogy mi lett!
2008. okt. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
koszi hogy szoritok es megigerem amint csinalok egy tesztet megirom ide az eredmenyt.
2008. okt. 30. 07:36
 7/13 A kérdező kommentje:
ez nem lehet igaz holnap akartam tesztet csinalni es erre ma megjott.de akkor miert kesett?na mindegy meg soha nem keset.
2008. nov. 3. 16:23
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vagyok a 3. válaszoló. Megjött rendesen, úgy mint szokott vagy kevesebb? Mert tudod, hogy van akinek megvan az első hónapban. Görcsölsz, vagy semmi fájdalom nincs? Ezek mind lényegesek! Én a helyedben tesztelnék,(mensi melett is lehet), és ha +, azonnal menj dokihoz!!!! Jó?? Megigéred, hogy írsz?? Szeretném tudni, hogy mi van veled! szorítok!

2008. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
szia rendesen megjott csak annyi a kulonbseg hogy nem faj a derekam meg a hasam sem gorcsol.maskor mindig mielott megjott elotte valo nappal mar fajt a derekam es tudtam hogy meg fog jonni.de most nem fajt es nem is faj.se a melleim.egyszoval nem faj semmim.koszonom szepen hogy aggodsz ertem es meg igerem hogy csinalok egy tesztet es ahogy meg csinaltam az eredmenyt megirom.de en nem hinnem hogy az lennek.pedig a hetvegen mar kezdtem orulni es erre...:-(
2008. nov. 4. 18:35
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyon várom az eredményt, és én még azért bízom benne. Az jó, ha nem görcsölsz. A barátnőm pár hét múlva fog szülni, és neki is megvolt az első hónapban. Ezért ő nem is gondolt babára. De a második hónapban már nem jött meg neki. :) Tudom, nagyon rossz most, de egy tesztet akkor is megér! Ha -, akkor megint lehet reménykedni a következő hónapban. Én is azt tettem. Puszi.
2008. nov. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!