Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehetséges hogy az esti...

Mitől lehetséges hogy az esti hőm alacsonyabb mint a reggeli? Vannak ennek jelentősége?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Erre én is kiváncsi vagyok, mert ez nálam is így van! Már akartam is kérdezni! Te hol méred?
2008. okt. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Reggel hónaljban, és általában megmérem szájban is, de ugyan annyi szokott lenni.Hüvelyben talán 2szer ha mértem és ott minidg magasabb egy kicsit.
2008. okt. 29. 19:02
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mitől van, de nincs jelentősége. Ezért kell reggel mérni, de a hónaljban mérés nem jó. Testüregben ( száj, hüvely vagy végbél ) kell mérni, mindig ugyanabban az ip-ban, ugyanazzal a hőmérővel, ugyanott. Ha digitálisat használsz, várj a csipogás után egy percet mindig, mert akkor mér pontosan.


Amúgy meg van, akinek az esti hője 0.5-del magasabb, mint a reggeli.

2008. okt. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De nálam alacsonyabb...
2008. okt. 29. 19:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok! Azt jó tudni, hogy a csipogás után még várni kell, mert én egyből megnézem. Miért olyankor még mehet feljebb? Én hüvelyben mérem, de hónaljban én is még az elején kipróbáltam, de kevesebbet mért mindig.
2008. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja és nálam is alacsonyabb az esti most a napokban csak!
2008. okt. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, van jelentősége a csipogásnak, utána még mehet akár két tizedet is!


Én értem, hogy nektek alacsonyabb, csak példaképp mondtam, hogy van, akinek meg magasabb, ennek nincs jelentősége.


Ha meg az én példámat nézem, azt tudom mondani, hogy ciklus első felében este 0.5-tel magasabbat mértem mindig, a pé után meg rendszerint alacsonyabbat. Mióta meg terhes vagyok, reggel 37, du-este meg csak 36.7. Mivel napközben sok minden befolyásolja ( kinti hőmérséklet, mozgás, stressz ) valószínűleg azért találták ki, hogy reggel mérjük.

2008. okt. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Én csak most próbáltam és teljesen meglepődtem.
2008. okt. 29. 19:22
 9/12 anonim ***** válasza:

Szívesen. Legalább tudom, hogy nem én vagyok egyedül ilyen "dili", hogy méricskéltem reggel-este. De aztán magamtól rájöttem, hogy semmi értelme :-)


Eredményes méricskélést ;-)

2008. okt. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én vagyok a másik kiváncsiskodó, neked boldog babavárást! Mi meg méricskélünk még, remélem csak a nem vártig, mert utána már nem kell többet. A kérdezőnek is sok sikert!
2008. okt. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!