Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 éve nem sikerül teherbe...

5 éve nem sikerül teherbe esnem. Szeretném kivizsgáltatni magam. Hogyan kezdjem el? Van valami amit jó ha tudok?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ha nincs még nőgyógyászod,akkor keress egyet,aki megbízható,érdeklődj ott ahol élsz. Első körben változó,van aki a férfival,van ki a nőnél kezdi meg a kivizsgálást. Nálunk velem kezdték,endokrinológia (pajzsmirigy,ultrahang,nemi hormonok) , belgyógyászat,ami volt. Ezt követően kaptam most Clostilbegytet,ha decemberig nem jön össze a baba,akkor a párom is megnézik. Mondjuk nálam korábban még laparoszkópia is történt. Körülbelül ennyi indulásnak,mondjuk én ahol élek,sikerült egy olyan orvost találnom priviben,aki nagyon odafigyel,végtelen türelmes és nagyon bízom benne. Kívánom,hogy te is sikerrel járj,minden jót, Üdv. Eszter
2008. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.ezeket a tb támogatja?mehetek szakrendelőbe vagy jobb magándokinál kezdeni?
2008. okt. 29. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

leirod, hogy mikkel probalkoztal, probalkoztatok? akkor egyszerubb lenne valaszolni is.. vagy csak a "hagyomanyos" modon? :)


ami nalam volt:

PCOm volt, abbol gyorsan meggyogyulni, mert nekem is ilyen l betus borzadvanyt ajanlottak, de attol meg nem gyogyultam volna meg, es egeszsegesen akartam a babat.

azutan rákszures, vervizsgalat, homerozes.

utana erosites lentre mastodynon cseppekkel (homeopatias szer)

utana peteérés turbózas clostival, es az elso clostis honapban ossze is jott (tuti, hogy a closti segitett, mert a fogantatas messze nem a szokasos cikluskozepi peteereskor volt)


nagyon zanzasitva ennyi.

2008. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló: hőmérőzök minden nap.peteérésem biztos van,mert a hőm is azt mutatja,meg elég erős középidős fájdalmam szokott lenni.nyúlós nyákom van olyankor és néha előfordul 1-2 vércsepp is.ittam a palástfű,málnalevél teát,de semmi.most két hónapja szedem a barátcserje kapszulát.próbálok nem görcsölni rá,együtt vagyunk mikor megkívánjuk egymást.azért gondolom hogy velem lehet baj,mert az előző férjemmel sem sikerült.ha jobban belegondolok,az az elötti párommal sem védekeztünk egy jó idejíg,mégsem lettem terhes.most már 30 éves leszek és itt az ideje.azért szeretném kivizsgáltatni magam.csak nem tudom hogy kezdjem el.mit csinálnak majd.kicsit félek is.minden álmom egy baba.imádom a gyerekeket.a párom pedig nagyon jó apa lenne,és nagyon vágyik babára ő is.köszönöm a válaszodat.még egy kérdés:mi az a pco??
2008. okt. 29. 22:25
 5/5 anonim válasza:
én is hasonlo cipőbe járok. Én elöbb a kötelező nőgyogyászati vizsgálatot csináltatam meg(citologia, stb..) Majd a csnt-ben Család és Nőgyógyászati Tanácsadás ami nálunk a korházban van kellett kérni idő pontot. De ezt a nőgyógyászaton elmondják nevet és tel.számot adnak segitenek. Többit még nem tudom mert nov.10-re kaptunk időpontot. Ja és ez tb.által támogatott ingyenes.
2009. okt. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!