Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 éves vagyok 2-3 héttel...

14 éves vagyok 2-3 héttel ezelőtt együtt voltam a barátommal, de nem hatolt be csak pettingeltünk.Nem tudom hogy elment-e.Lehetek terhes ha nem hatolt be?

Figyelt kérdés
és nem is voltam kitágulni és ez miatt nem tudott behatolni.Yah és mégvalamit.Ha mégis terhes lennék az abortusz elvégezhető a szülők tudta nélkül?és azért kell fizetni?
2008. okt. 29. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Az abortusz nem csak szülő tudta nélkül nem végezhető el 18 év alattinak, de meg kell jelenni a gyámodnak és neked is előtte egy családsegítő bizottság előtt..szomorú!!

Most csináltál ilyet először? ha nem láttadhogy elment-e azt pedig lehet tudni, mert csupa ondó lenne minden, vagy mégis hova került a váladék?

Miért nem kérdezed meg?

Ha nem hatolt be, de a hüvelyedbe azért bekerült a vége, akár az előváladéktól is lehetnél terhes, azt pedig nem lehet észrevenni..


Miért nem volt gumi?

Mikor történt?

A nőgyógyászati ambulancián írnak fel 72 órán belüli tablettát..menj el, ahhoz nem kell szülő!!

2008. okt. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én válaszom nem fog tetszeni, de sajna én így gondolom. 14 évesen még nagyon éretlen vagy a sex-hez ezt mi sem bizonyítja jobban mint hogy nem tudsz róla semmit. A válasz a kérdésedre hogy nem nem lehetsz terhes ha nem hatol be, ha nem tágultál valószínüleg fel sem izgultál igazán, akkor meg minek a sex. Jah és nem lehet abortus a szülök beleegyezése nélkül és fízetni is kell érte. Ha mindenáron sexelni akarsz ennyi idősen akkor legalább a megfelelő védekezésről gondoskodj. Szerintem jó lenne ha beszélgetnél ezekről a szüleiddel vagy olyan felnőttel akiben megbízol. Ha azt sem tudtat hogy el ment-e akkor mi az amit tudsz a sex-ről azon kívül hogy csinálni akarod vagy csak a párod akarja. Én 16 évesen csináltam elöszőr és hidd el még az is nagyon korai volt. Ha valaki igazán szeret akkor kivárja a megfelelő éretségedet, ha meg nem kár odaadni magad. Szerintem várj még pár évet.
2008. okt. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Már elárultad a korod ezért már nem kérdezem.Előszőr is ha nem hatolt beléd így nem lehetsz terhes.A második kérdésedre válaszolva miután kis korú vagy így a szüleid bele egyezése szükséges!
2008. okt. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%

Csak a 3. nak írnám..most a kérdésből kiindulva, meg a komment..igazán nincs biztosíték arra hogy fogalma lenne mi a teljes , részleges behatolás. A barátnőmnek 3 éves a fia, az előváladéktól és ott is csak éppen volt érintkezés, de mindegy..ű

Nem tudom ki pontozott le,de akkor írjon ide egyolyan választ, aminek van értelme!!Elvégre egy 14 évesnek szüksége van a kisbetűs részekre is, mert kell a magyarázat nem???

2008. okt. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani de inkább még tanulj,de azt hiszem most tarthatsz biológiából ennél a témánál ha csak nem hiányoztál.Vagy kérd meg anyukádat hogy beszélgessetek el erről a témáról.
2008. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben egyetértek a 2. hozzászólóval! Úristen, mi van a mai GYEREKEKKEL??? Mert, már megbocsáss kedves kérdező, de még az vagy, most tanulnod kell a suliban, és nem követned mindenáron a lányismerőseid példáját ( ha ez is közrejátszott a dologban) Tudom, ez ilyen korban még nehéz, vagy nem megy ( hisz nem vagy még felnőve a dologhoz, sem szellemileg, sem biológiailag ), de nem gondolsz a jövődre?????

Valóban beszélned kellene erről a szüleiddel, szerinted nics joguk tudni, mi is van veled? Segíteni is tudnának!

2008. okt. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!