Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs barnázás, nincs is...

Ha nincs barnázás, nincs is beágyazódás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem akarnék értetlennek tűnni,de már annyian írtátok,hogy megéreztétek,hogy összejött a baba,mert a kb.beágyazódásnak számító időben barnáztatok. Én PÉ-kor sem barnázok (olvastam vannak akik igen) csak a tojásszerű nyák és a hasi fájdalom alapján tudom beazonosítani,hogy PÉ van. Viszont kicsit félek előre is,hogy ha az időben nem jelentkezik "barnázás" akkor nem is jött létre a beágyazódás? Előre is köszönöm a válaszokat, sziasztok, Eszter
2008. okt. 29. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne aggodj nincs mindenkinél barnázás!!! Mint ahogy mi nők sem vagyunk egyformák, úgy a beágyazodás és a terhesség is másként alakul mindenkinél.
2008. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekemnem volt barnázás, sem piros,sem semmilyen..

Üdv 33hetes!

2008. okt. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a gyors és megnyugtató válaszokat:) Minden szépet és boldog babázást Nektek:)remélem én is hamarosan részese lehetek neki:) Üdv: Eszter
2008. okt. 29. 18:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a második terhességem, és egyikkel sem barnáztam én sem, sem ovu környékén, sem a beágyazódáskor. Ez teljesen egyéni
2008. okt. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmilyen folyasom nemvolt se barna se rozsaszin ahogy sokan irjak,assetudtam mikor tortent a beagyazodas es most 11-hetes terhes vagyok.
2008. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt barnázás. Szerintem az a normális ha nincs, de sokaknál előfordulhat barnázás és pár csepp vér is a beágyazódástól!

Én nagyon nagy fáradtságot éreztem, bármikor bárhol el tudtam volna aludni, a buszon ha állnom kellett remegett a lábam... és rá pár napra elkezdett fájni a cicim de nagyon. Akkor kezdtem el sejteni. A hőm is magas volt (akkor még nem tudtam hogy teherbe estem). Majd nem jött meg és a nem várt előtti este 2 pozitívat teszteltem, majd reggel még egyet!

Drukkolok h baba legyen!!!!!!

2008. okt. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,köszönöm,köszönöm:) most már teljesen megnyugodtam:)
2008. okt. 30. 03:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!